Вправи для фігури: для корекції і підтримки її в хорошій, ідеальній формі

Багато дівчат думають, що підтримувати ідеальну фігуру складно: необхідно постійно знаходити час у своєму розкладі для занять спортом і вправ для фігури, обмежувати себе в улюблених, але таких шкідливих продуктах і взагалі харчуватися одними огірками та помідорами.

Однак насправді все йде зовсім іншим чином. Підтримувати своє тіло в хорошій формі не так вже й важко і для цього зовсім не обов’язково вдаватися до допомоги важкої артилерії у вигляді щоденних занять спортом і сильних обмежень у харчуванні.

Достатньо лише виконувати кілька елементарних комплексів вправ для фігури, і тоді проблема підтримки привабливої форми перестане бути проблемою: вона перетвориться на такий же звичний ритуал догляду за собою, як, наприклад, чищення зубів.

У цій статті будуть описані комплекси вправ для 4 частин тіла: рук, талії, стегон і сідниць.

Вправи для рук

 • Пружина. Початкове положення — ноги на відстані трохи ширше таза, руки прямі, заведені за спину. У цій вправі необхідно «пружинити» руками, відводячи їх якомога далі назад і повертаючи у вихідне положення. «Пружина» відмінно підійде для корекції форми рук, додасть їм рельєфність і усуне в’ялість шкіри.
 • Зворотні ножиці. Дана вправа має певні схожості з попереднім, однак тут потрібно пружинити руками не назад, а в сторони, зводячи і розводячи руки, тобто імітуючи рух ножиць.

Вправи для талії

 • Нахили. Звичайно, всім давно відомо, що нахили ніяк не сприяють зменшенню талії, а навпаки, збільшують її, накачуючи косі м’язи преса. Однак ці нахили дещо відрізняються від тих, які збільшують талію в обсязі. Вихідне положення — ноги трохи ширше таза, руки на талії. Треба нахилитися вбік, витягнувши руку, що знаходиться з іншого боку, потім перенести корпус вперед, як і раніше, витягаючи руку, знову нахилитися убік і повернутися в початкову позицію.
 • Обруч. Всіма улюблений спосіб досягнення осикою талії. Обруч необхідно крутити по 30-40 хвилин на кожну сторону в день. При такому розкладі результат з’явиться дуже скоро.
 • Дивіться також  Самий ефективний тренажер для схуднення, який можна використовувати в домашніх умовах

  Вправи для стегон

 • Випади. Вихідне положення — одна нога стоїть попереду, інша відставлена назад паралельно першій. В цій вправі потрібно згинати обидві ноги в колінах, опускаючи таз вниз і пильно стежачи за тим, щоб коліно відставленої ноги не стикалося з підлогою.
 • Ножиці. ВП — лежачи на підлозі, поперек максимально притиснута до землі, ноги підняті, перпендикулярні підлозі. Ноги необхідно розводити і зводити, чергуючи їх, при цьому вкрай важливо стежити за тим, щоб ноги ні в якому разі не відхилялися ні на градус від вихідної позиції.
 • Присідання з махами. Від звичайних присідань це вправа відрізняється необхідністю виконувати мах ногою в сторону після кожного присідання. Вихідна позиція — ноги на відстані трохи ширше таза, руки перед собою. Далі потрібно зробити глибокий присед, повернутися у вихідну позицію і плавно підняти у бік ногу, потім знову присісти і підняти ногу, тільки вже іншу. Це вправа варто виконувати з особливою обережністю із-за можливості отримати травму коліна.
 • Вправи для сідниць

 • Міст. ВП — лежачи на спині, ступи і поперек притиснуті до підлоги, ноги зігнуті. Необхідно виштовхувати таз вгору, затримувати це положення на кілька секунд, максимально напружуючи сідниці, і повертатися назад.
 • Згинання коліна. Потрібно лягти на живіт, розсунувши при цьому ноги на ширину тазу і зігнувши їх в колінах. Далі необхідно різко притиснути одну ногу до сідниці і плавно повернути її колишню позицію. Зробити декілька підходів, а потім поміняти ногу.
 • Відео по темі статті