Вправи для тонкої талії: кращий і ефективний комплекс

Часи рубенсівських форм давно пройшли, і зараз, як кажуть, в тренді витончена стрункість. Жінки, що не відповідають визнаному ідеалу, з усіх сил намагаються наблизитися до силуету пісочного годинника. І деколи найважче буває розпрощатися із зайвими сантиметрами на талії, точніше місці, де вона повинна бути.

Так як зробити талію тонкою? Перш за все, потрібно запастися терпінням і наполегливо йти до поставленої мети. Доведеться потрудитися, змінити звичну систему живлення і, звичайно ж, підключити фізичну активність. Можна ходити в спортзал або робити вправи вдома, можна виконувати комплексні заняття або зосередитися лише на проблемному місці. Все залежить від конкретної ситуації і бажання самої жінки.

Одним з давно відомих способів набуття стрункості в області талії вважаються вправи з обручем. Треба сказати, що простим цей спосіб здається тільки на перший погляд. Адже для досягнення відчутного результату мало взяти перший-ліпший під руку і покрутити обруч поки не набридне.

Тільки важкий обруч при тривалому крученні (не менше години, можна з перервами) допоможе позбутися від ненависних жирових відкладень на талії. Крім того, такі заняття сприяють зміцненню м’язів преса, активізують кровообіг і призводять весь організм в тонус.

Для того, щоб талія стала тоншою, потрібно регулярно виконувати цілий комплекс вправ, направлених на розтяжку і зміцнення м’язів преса, спалювання зайвих жирових відкладень.

Хорошим способом розігрітися перед тренуванням служать стрибки на скакалці. До слова сказати, стрибаючи на скакалці, людина не тільки добре розігріває м’язи, але і бореться з жировими відкладеннями в області живота, талії і стегон. Крім того, стрибки будуть ефективніше, якщо одночасно намагатися скручувати корпус вліво і право, напружуючи м’язи живота.

Ще одним корисним вправою для тонкої талії є різні скручування. Прямі або діагональні, з положення стоячи або лежачи, вони допоможуть зміцнити м’язи і зробити талію більш тонкою, а живіт підтягнутим. Добре робити велосипедні скручування, адже чергування підйому коліна і скручування дає хороше навантаження і опрацьовує не тільки талію, але і всю черевну стінку.

Дивіться також  Велосипед для схуднення: користь вело їзди для жіросжіганія і стрункої фігури

Крім скручувань тонку талію допоможуть зробити нахили і повороти. Поставивши ноги на ширині плечей, а руки на поясі, необхідно по черзі повертатися і нахилятися то вправо, то вліво. Дані вправи спрямовані безпосередньо на спалювання жирів з боків.

Не всі можуть легко витримати інтенсивні тренування, стрибки на скакалці або багаторазові повторення. У цьому випадку прийдуть на допомогу статичні вправи. Наприклад, відмінним вправою, задействующим всі групи м’язів, є планка. З надлишками жиру на талії краще впорається такий її різновид, як бічна планка.

Прекрасним способом схуднути, у тому числі в області талії, і підняти собі настрій, є заняття танцями.

Наважившись зробити осину талію, приступаючи до тренувань, важливо пам’ятати кілька речей.

По-перше, не варто гнатися за ідеальними параметрами з талією в 60 сантиметрів, адже необхідно враховувати пропорції власного тіла.

По-друге, для того, щоб домогтися результату, доведеться постаратися, тренуватися регулярно і виконувати комплексні вправи, не забуваючи про правильне харчування. Тільки тоді можна зробити вигини свого тіла досить привабливими.

Важливо пам’ятати, що не всяка фізична навантаження підходить для створення тонкої талії. Наприклад, не варто робити нахили з важкою, оскільки багато силові вправи сприяють накачування м’язів, що навпаки візуально збільшить талію.