Вправи для зменшення обсягів стегон: ефективна ранкова зарядка

Що робити, якщо ви трохи погладшав в стегнах? Давайте подивимося, які вправи для зменшення обсягів стегон можна робити в домашніх умовах.

Без сумніву, будь-яка дівчина, та й вже доросла жінка, мріє в будь-якій ситуації завжди виглядати чудово і невпинно ловити захоплені погляди чоловіків на собі.

Всі вони знають, що головна запорука цього захоплення — красива, струнка фігура зі стрункими, довгими ніжками, округлими сідницями, плоским животом і досить об’ємною груддю.

Але так вже влаштована жіноче тіло, що всі зайві калорії, з’їдені дівчиною за день, відкладаються зовсім не там, де потрібно. Хитрий дамський організм влаштовує свої жирові депо не в грудях, як цього хотілося б всьому жіночому населенню, а на животі і стегнах, утворюючи вушка і негарно торчащее пузо з боками.

Але не варто впадати у відчай! Позбутися від цих ненависних вушок можна без проблем: потрібно всього лише дотримуватися певного харчування і виконувати нескладні вправи, про які ми вам зараз розповімо.

Вправи

Виконувати ці вправи можна в якості ранкової зарядки. Але, звичайно, краще включити їх в програму повноцінних тренувань.

  • Випади. Вихідне положення — права нога попереду, ліва відставлена назад паралельно правій. Далі необхідно опустити таз вниз, ніби присідаючи, згинаючи ноги в колінах і намагаючись не торкнутися коліном стоїть позаду ноги статі; потім повернутися в початкову позицію. Зробити 30-50 повторів і поміняти ногу. Випади є найбільш ефективними вправами для зменшення обсягів стегон, адже при їх виконанні опрацьовуються всі проблемні місця представниць жіночої статі.

  • Махи. ВП — лежачи на боці, голова спирається на руку. Ногу, паралельну підлозі, з натягнутим на себе носком, потрібно підняти максимально вгору, потім повернути назад. Повторити 30-40 разів і змінити ногу.
  • Велосипед. Для виконання цієї вправи треба лягти на спину, руки прибрати під потилицю, ноги зігнути в колінах і підняти. З вдихом потрібно витягнути одну ногу, іншу залишивши в колишньому положенні, одночасно витягаючи слідом за ногою однойменну руку, зігнуту в лікті; повернутися в початкову позицію і виконати те ж саме з другою ногою. Зробити 50-60 повторів.
  • Горизонтальні ножиці. Суть вправи повністю відображена в його назві: підняті на рівень 30-ти градусів від землі, ноги потрібно розводити і зводити, подібно лез ножиць, щоразу чергуючи їх.
  • Підняття ніг з опорою на передпліччя. ІП — сидячи на підлозі, спираючись на передпліччя, ноги зігнуті, ступи на підлозі. Далі необхідно витягнути вперед одну ногу, другу залишивши на колишньому місці, підняти її вгору, натягнувши на себе шкарпетку, і опустити назад, витягнувши носок як у балеті. Повторити 20-30 разів і поміняти ногу.
Дивіться також  Вправа пуловер для грудних м'язів: техніка виконання

Раціон

Однак не варто довіряти процес свого позбавлення від зайвої виключно спортивної гімнастики, адже, як відомо, основну масу успіху в схудненні становить харчування.

У період виконання вищеописаних вправ для зменшення стегон краще відмовитися від будь-яких борошняних виробів, продуктів, що містять цукор, смажених і жирних страв. У раціоні більшу його частину мають становити куряча грудка, сир, яйця, нежирна риба, тобто продукти, багаті білком — так необхідних людському організму головним будівельним матеріалом його м’язів.

Підвищений вміст білкових продуктів в раціоні дівчини, яка намагається схуднути укупі з тренуваннями не тільки призведе до швидкого позбавлення від ненависних зайвих сантиметрів, але і додасть її тілу красиво окреслену рельєфність.

Також не слід забувати про необхідний мінімум води, підтримує природний гідробаланс організму, і вітаміни, адже раціон, пересичений білком, не є зовсім правильним.

Відео по темі статті