Вправи від другого підборіддя: прибрати його в домашніх умовах

Другий підборіддя – один з найбільш неприємних недоліків на обличчі, який практично неможливо замаскувати. Якщо занадто повні щоки можна скорегувати зачіскою або вмілим макіяжем, то способів заховати другий підборіддя до цих пір не придумали. Причини загальної нелюбові до цієї жирової складки під нижньою щелепою очевидні: другий підборіддя спотворює пропорції обличчя, надає йому надмірну важкість, надає нездоровий набряклий вигляд.

Із-за чого може з’явитися друге підборіддя? Існує кілька основних причин:

  • Генетика. Будова і форма обличчя часто передаються у спадок. Крім того, батьки можуть передати вам у спадок уповільнений біосинтез білків, що гальмує регенерацію колагену, або повільний обмін речовин. Тому якщо така проблема в сім’ї є – попереджати появу другого підборіддя потрібно ще з юності. Нижче розповімо, як.
  • Вік. Вікові зміни, на жаль, нікого не обходять стороною. Тільки у когось це проявляється більшою, а у когось- у меншій мірі. Шкіра у представниць прекрасної статі починає втрачати еластичність приблизно після 40 років. І навіть якщо ви ніколи не мали проблем із зайвою вагою, розслаблятися не варто: другий підборіддя може проявитися виключно із-за втрати пружності шкіри. Тому тут, як і в попередньому випадку, найкращі ліки – профілактика. А якщо проблема вже є, її цілком можна усунути. Існує безліч способів – від уколів краси до пластики, але ми поговоримо про те, що можна провернути самостійно в домашніх умовах – про вправах від другого підборіддя.
  • Звичка сутулитися і опускати голову. Можете не вірити, але так і є погана постава може спровокувати появу другого підборіддя. Якщо щодня сутулить спину і тримати голову опущеною (наприклад, при монотонній роботі), м’язи передньої частини шиї з часом силу, що і стане причиною появи другого підборіддя. Тому в цьому разі насамперед потрібно виправити поставу – ходити і сидіти прямо. Коли справи підуть на поправку, можна буде перейти до вправ, щоб прибрати друге підборіддя і забути про проблему назавжди.
  • Різкий набір ваги. Одна з найпоширеніших причин появи другого підборіддя – ожиріння. Але не лише дуже повні люди стикаються з этйо проблемою – “наїсти” жирову складку під нижньою щелепою простіше, ніж здається. Жінкам зростом до 165 см досить набрати 3 кілограми, тим, хто вище – 5-7.
  • Різке зниження ваги. Якщо ви сильно схудли, а другий підборіддя нікуди не подівся – значить, у вас занадто слабка м’язова тканина, шкіра під щелепою обвисла і утворилися некрасиві складки. І якщо ви не хочете зв’язуватися з пластикою, залишається єдине рішення – вправи для підтяжки шиї та підборіддя, які можна виконувати вдома самостійно.
  • Високі м’які подушки. Звикли спати на таких? Значить, ви в зоні ризику. Крім того, спровокувати появу другого підборіддя може неправильне положення під час сну.
  • Вагітність. В цьому випадку винні гормони – саме вони відповідальні за появу другого підборіддя у майбутньої мами. Правда, після пологів проблема може минути сама собою. Якщо цього не сталося – в комплекс вправ для відновлення фігури після пологів потрібно включити і гімнастику для підборіддя і овалу обличчя. Вона абсолютно нешкідлива як для вагітних так і для годуючих.
Дивіться також  Анастасія Бурдюг: гімнастика для обличчя - відео вправи Суперлицо

Як бачите, незалежно від причини виникнення проблеми оптимальне рішення завжди одне – вправи від другого підборіддя. Звичайно, ви з таким же успіхом можете звернутися до пластичного хірурга або до косметолога, але чи варта гра свічок? Вправи для підборіддя абсолютно безпечні, на відміну від операцій, і абсолютно безкоштовні, чого не скажеш про уколах краси. Тому однозначно – гімнастика і ще раз гімнастика! А як саме її робити – зараз розповімо.