Ягоди барбарису для схуднення, корисні властивості та протипоказання, їх відмінність від годжі

Про цю ягоду можна з упевненістю сказати, що, спробувавши одного разу, навряд чи забудеться її незвичайний, яскравий присмак, приваблива забарвлення і дивовижний аромат. Але, крім того, що ягода володіє специфічним і відмінним смаком, барбарис являє собою джерело вітамінів і мікроелементів. І деколи люди, вживаючи ягоди барбарису для схуднення, навіть не здогадуються про наявність усього цього списку корисних елементів.

Необхідно як слід розібратися в питанні про те, чим корисні ягоди барбарису. У цій ягоді містяться дубильні речовини, які надають багатогранне дію на організм людини, наприклад, бактерицидну, антисептичну, противоядное, згортаюче кров.

Також барбарис рясніє аскорбіновою кислотою, яка зміцнює імунітет. Склад ягід, крім іншого, формують спеціальні речовини, що зміцнюють судинну систему; А – каротин; органічні кислоти, вітамін Е, лютеїн.

Як можна судити з вище означених елементів, сприятливі властивості барбарисових ягід розкриваються саме завдяки їх вітамінним і мікроелементному складу.

Варто відзначити, що одним з достоїнств даних ягід є їх досить низька калорійність, яка складає всього близько тридцяти п’яти кілокалорій на сто грам. Цей факт є відмінною новиною для тих, хто бажає схуднути за допомогою барбарису, так як в цьому випадку ягоди можна їсти в необмеженій кількості.

Одним з головних факторів, унаслідок якого рекомендуються навіть лікарями-фахівцями ягоди барбарису для зниження ваги, є те, що ягоди насичують організм всіма необхідними вітамінами та іншими речовинами, причому процес схуднення активізується швидше, ніж при інших дієтах.

Барбарис благотворно позначається на роботі шлунково-кишкового тракту, покращуючи його моторику, крім цього проводиться чистка організму виводяться всі непотрібні речовини. При цьому слід зазначити, що описані ягоди можна вживати як в свіжому вигляді, так і в сушеної інтерпретації.

Дивіться також  Калорійність черешні червоної або жовтої, способи її зберігання