Як накачати прес за тиждень: ефективний спосіб для рельєфу м’язів

Напередодні літа або якої-небудь знаменної події всі хочуть виглядати на всі 100%. Красива талія і накачаний живіт завжди були найкращими прикрасами представниць протилежної статі. Про те, як накачати прес за тиждень розповість ця стаття.

Відразу уточнимо, що за 1 тиждень можна накачати гарний прес і підтягнути животик, але накачати кубики не вийде, оскільки для цього потрібен більш тривалий час, присвячений тренувань та дієти.

Виконуйте такі вимоги для того, щоб швидко накачати м’язи живота:

  • Займайтеся вправами на прес вранці натщесерце. Це сприяє швидкому спалюванню організмом калорій. Прес «ховається» за прошарком жиру на животі, тому боротьба із зайвими кілограмами тут дуже до речі. Перед заняттями можна випити склянку води.
  • Крім занять в тренажерному залі, виконуйте вправи вдома. В домашніх умовах качати прес не менш ефектно, ніж в залі.
  • Регулярні тренування – найбільш ефективний спосіб при опрацюванні не тільки преса, але і всіх інших частин тіла. Тренери рекомендують займатися 2-3 рази в тиждень, але не щодня. Перерви потрібні для м’язового відновлення.
  • Періодично міняйте програму і методику занять, виконуйте нові вправи, підбираючи найбільш підходящі для себе, це сприяє максимальній опрацювання преса. Після тренування виконайте хорошу розтяжку.

  • Виконуйте вправи плавно, без різких рухів, і стежте за диханням. Зусилля завжди виконується на видиху, повернення у вихідне положення – на вдиху. Прес під час тренування повинен бути максимально напружений.
  • Тренування преса необхідно поєднувати з дієтою, кардиотренировками, бігом або аеробікою. Пам’ятайте, що навіть хороший прес може бути непомітний під шаром жиру, тому від зайвої ваги необхідно обов’язково позбутися.
  • Перед тренуванням проведіть розминку. Це дозволить уникнути небажаних м’язових спазмів і травм. Також розминка сприяє швидкому припливу крові, що збільшить ефект занять. В якості розминки можна виконати стрибки зі скакалкою або зробити невелику пробіжку протягом 5 хвилин.
  • Під час менструації представницям прекрасної статі краще не приступати до вправ, щоб не завдати шкоди своєму організму.
  • У період занять необхідно опрацювати верхній, бічний і нижній прес. Ритм рухів повинен повністю відповідати вимогам вашого організму. Швидкий темп потрібен для формування пружного живота і тонкої талії. Повільні силові тренування виконуються для накачування рельєфного преса.
Дивіться також  Вправи для внутрішньої поверхні стегна: як зміцнити і підтягнути ці м'язи