Як приймати яєчний протеїн, як його зробити в домашніх умовах

Напевно, кожен не раз стикався в своєму житті з поняттям “яєчний протеїн”, але не кожен замислювався про те, для яких цілей було придумано це речовина, який вплив воно справляє на організм і як приймати яєчний протеїн правильно.

Як можна судити з назви даного продукту, його виробництво йдуть курячі яйця, причому переважно білкова частина. За допомогою різноманітних досліджень було виявлено, що яєчний протеїн являє собою субстанцію зі значною кількістю чистого білка.

При цьому білок, формує яєчний протеїн, містить в собі абсолютно всі незамінні для організму амінокислоти, зокрема, лейцин, ізолейцин і валін. До того ж, даний продукт засвоюється людським організмом на всі сто відсотків.

Важливо відзначити, що саме яєчний протеїн є своєрідним білковим еталоном, від якого відштовхуються під час досліджень якості і продуктивності інших білкових речовин.

За великим рахунком, яєчний протеїн знайшов своє застосування в спортивній сфері. Крім цього, слід зауважити, що даний продукт активно застосовується тими, хто дотримується дієт або просто бажає скинути вагу.

У зв’язку з його великою популярністю серед професійних спортсменів та любителів, що бажають обзавестися чистої м’язової масою, яєчний протеїн випускають в різноманітних формах і з багатогранними смаками. Загалом, можна сказати, що на сьогоднішній день кожен може вибрати протеїн на свій смак і колір.

Основна дія яєчного білка на організм людини полягає в розщепленні жирової маси за рахунок того, що на розщеплення протеїну потрібно набагато більше енергії, яка, відповідно, береться внаслідок спалювання жиру. Саме завдяки цьому фактору і йде набір безпосередньо м’язової маси. Також яєчний протеїн благотворно позначається на продуктивній роботі спортсмена після тренування, тобто він допомагає відновити сили.

Дивіться також  Насіння чіа для схуднення: їх калорійність, склад, користь

Вживання протеїну

Внаслідок того, що дане білкова речовина робить безперечний позитивний вплив на організм, то число бажаючих придбати купити протеїн зростає буквально в геометричній прогресії, тому по-справжньому важливо знати, як приймати дане диво-засіб. До основних правил вживання яєчного протеїну можна віднести наступні пункти:

  • Порція повинна бути строго розрахована: чим менша маса тіла, тим і дозування мизернее і навпаки.
  • Беручи протеїни з ранку, слід злегка зменшити порцію, в обід, навпаки, порція повинна бути повною, а у вечірній час дозування повинна бути мінімальною.
  • Ідеальним вважається варіант, коли суміш вживається відразу після занять спортом.

Незважаючи на всі позитивні якості, є все-таки у даного продукту один недолік – висока ціна. Але, беручи до уваги той факт, що маса деяких банок з протеїнової сумішшю досягає чотирьох кілограм, то можливо пояснити таку високу ціну.

Але не всім потрібно витрачатися на таке придбання, адже можна зробити ідентичний продукт самостійно в домашніх умовах.

Отже, тим, хто вирішив обмежитися домашньої версією протеїну, необхідно знати, як зробити його з більшою користю для організму.

Найпростіший спосіб виготовити чистий протеїн полягає в тому, що для початку потрібно відокремити білки від жовтків (кількість яєць залежить від потреб), в ємність з білками влити три чверті теплої води. Все це поставити на вогонь і, помішуючи, чекати поки маса не загусне. Після цього непотрібну рідину процідити, а залишилася суміш і є яєчним протеїном.

При бажанні з жовтком можна виконати ту ж процедуру та приймати разом з білком.

Відео по темі статті