Як швидко накачати прес дівчині в тренажерному залі і вдома

Всі дівчата хочуть зберегти ідеальну фігуру і завжди виглядати привабливо. Красивий, накочений прес при цьому відіграє важливу роль. Адже найчастіше прес є найбільш ослабленою зоною у жінок і дівчат після пологів, які, присвячуючи весь вільний час сім’ї та дитині, зовсім забувають приділяти час фігурі.

Про те, як швидко і ефективно привести свій животик в порядок, розповість ця стаття.

Для тренування преса жінкам необхідно виконувати спеціально розроблений комплекс тренувань, оскільки їх будова м’язової системи дещо відрізняється від чоловічих м’язів.

Плоский живіт не тільки робить дівчину більш привабливою в очах протилежної статі, але і сприяє підтримці правильної постави і гнучкості нижній частині хребта, що позитивно позначається на рухливості і гнучкості всього тіла. Ось тому виконувати вправи для накачування преса дуже важливо.

Правила при тренуванні преса:

 • вправи краще всього виконувати рано вранці натщесерце;
 • не рекомендується виконувати тренування під час менструації;
 • правильно розподілене навантаження сприяє одержанню максимального ефекту від тренувань;
 • пам’ятайте, що перевтома і великі навантаження можуть принести шкоду;
 • для більш швидкого відновлення м’язів і підготовки до навантажень, перед тренуванням важливо провести невелику розминку, а після тренування – виконати розтяжку;
 • якщо ви страждаєте зайвою вагою, тренування преса необхідно поєднувати з кардіонавантаженнями, бігом, аеробікою або плаванням;
 • якщо ви прагнете швидко накачатися, поєднуйте виконання вправ зі спеціальною дієтою, виключіть з раціону жирні продукти, цукор і спиртне, вживайте більше білкової їжі;
 • м’язи ростуть тільки при помірних і систематичних навантаженнях, при цьому важливо розробити індивідуальний підхід і план тренувань, прийнятний вам і вашому організму;
 • оптимальним варіантом вважається проведення основної тренування через день, кожну вправу виконувати по 15 разів, кількість підходів залежить від ступеня підготовки, зазвичай варіюється від 2 до 4.
Дивіться також  Заняття йогою для схуднення, вправи для живота

Вправи

 • Початкове положення – ляжте на спину, руки розслаблені і вільно лежать уздовж тіла. Вдих – виконуємо підйом ніг під невеликим кутом відносно підлоги, видих – повільно опускаємося в початкове положення. Техніка виконується плавно, не поспішаючи.
 • Початкове положення – ляжте на спину, руки з’єднайте за головою, ноги зігніть в колінах. Вдих – піднімаємо ноги так, щоб коліна перебували перпендикулярно підлозі, видих – опускаємо коліна вліво, вдих – знову піднімаємо ноги, видих – опускаємо коліна вправо, повернутися в початкове положення. Ця техніка додатково тренує і бічні м’язи.
 • Початкове положення аналогічно першому вправі, на вдиху – підйоми зігнутих ніг, на видиху – повернення в початкове положення.
 • Вихідне положення – ляжте на спину. Руки витягніть за головою, ноги прямі. На видиху одночасно і плавно піднімаємо ноги і тулуб, руками тягнемося до ніг. На вдиху – в початкове положення.

Виконуючи тренування, важливо завжди тримати прес в напрузі. Якщо всі вправи виконувати правильно, то результат своїх праць ви побачите дуже скоро. Але якщо ви хочете домогтися накачування рельєфних форм, то тренування краще проводити в залі, з тренером, який напевно знає, як накачати прес дівчині.

Хочете накачати прес? Легкий спосіб:

[media=http://ic.pics.livejournal.com/kvalee/14292439/139049/139049_original.jpg]

Відео по темі статті