Як схуд Андрій Аверін: чому дієта Аверіна дає такі прекрасні результати

Глядачам телешоу Comedy Club напевно цікаво, як схуд Андрій Аверін. У цій статті написано, що допомогло відомому шоумену схуднути і допомагає йому зараз підтримувати себе у відмінній формі.

 

Він зовсім не мучив себе вправами у тренажерному залі і не сидів на суворих дієтах. Ще будучи хлопчиком, Андрій Аверін був дуже спортивним, тому йому було вкрай незручно з зайвою вагою: він заважав йому ходити, підніматися по сходах. Про що він і зізнався у своєму інтерв’ю. Чому ж тоді Аверін зміг схуднути? Що змінив у своєму житті Андрій, щоб добитися таких результатів?

Секрет Андрія досить простий. Дієта Андрія Аверіна не більше, ніж прості рекомендації для схуднення, якими усипаний весь інтернет. Вся справа в тому, що резидент Comedy Club перестав їсти солодке і борошняне. Це дозволило йому зменшити надходження в організм швидких вуглеводів. Андрій зізнався, що не чекав такого ефекту від досить відомих методів схуднення. Однак ці прийоми, в сукупності з іншими діями, зазначеними в цій статті, допомогли йому досягти таких результатів.

Так як худнув Андрій Аверін? Він розділив денний раціон на дрібні порції. І намагався приймати їжу не рідше, ніж раз на пару годин. Це прискорило його метаболізм і змусило його організм працювати швидше. Головним правилом в цей період життя для нього було: відсутність почуття голоду.

На скільки ж схуд резидент? За 8 місяців Андрію вдалося скинути 31 кг. Але він не збирається зупинятися на досягнутому. В планах у Аверіна працювати над фігурою далі. А зараз підтримувати себе у формі йому допомагає велосипед. Близькі та рідні Андрія забили тривогу, телефонували із запитаннями, чи не хворий він і як себе почуває. Але хлопець був у відмінному здоров’ї.

Дивіться також  Гречана дієта на 7 днів, меню, особливості схуднути на гречці і кефірі

Схуднення Андрія Аверіна головним чином зав’язано на те, що остання його трапеза відбулася в обов’язковому порядку до 6 годин вечора. Коли стрілка годинника перетинала це час, резидент не торкався до їжі.