Як схуднути чоловікові в животі, які вправи треба робити на прес

Велика кількість жирових відкладень в районі живота у чоловіків найчастіше називають “пивним черевом”. Але далеко не завжди причиною його виникнення може бути вживання пива. Спробуємо розібратися в істинних причинах цього явища і знайдемо оптимальні способи, як схуднути чоловікові в животі й боках.

Основні причини виникнення живота

У чоловіків виникає надмірне відкладення жиру як з вини самого власника животика, так і з незалежних від нього причин:

  • Першою з причин можна назвати банальне переїдання. Регулярне вживання зайвих калорій, а також продуктів, що провокують жирообразование в організмі, призводить до того, що організм починає активно накопичувати надлишки.
  • Малорухливий спосіб життя, особливо в сукупності з першим пунктом сприяє відкладенню вісцерального жиру.
  • Наступна причина – вікові зміни. Чим старше стає чоловік, тим повільніше відбуваються в організмі обмінні процеси. В результаті починається ожиріння. Також з віком падає рівень тестостерону, що веде до появи зайвих кілограмів.
  • Знижений показник гормону тестостерон. Недостатня кількість цього гормону проявляється ожирінням і в той же час жирова тканина провокує вироблення естрогену, який блокує вироблення тестостерону. Виходить ефект замкнутого кола.

Організація харчування

В першу чергу слід звернути увагу на те, що ви п’єте. Пийте тільки просту негазовану воду. Повністю відмовтеся від солодких газованих напоїв, консервованих соків, солодких чаю і кави. Організму щодня потрібно 2-3 літри рідини, і якщо все це калорійні напої, то ви з одним тільки питтям отримуєте калорій в рази більше, ніж потрібно вашому організму.

Далі слід організувати харчування максимально наближене до здорового. Питається, як схуднути мужику в животі, якщо йому потрібно для підтримки організму м’ясо, хліб, наваристі борщі? Таке стереотипне мислення досить часто зустрічається. Насправді для чоловічого організму важлива не кількість їжі, а якість.

Дивіться також  Вправи будинку для схуднення для дівчат і для жінок: кардіо і для плоского преса

Якщо ви звикли харчуватися нездоровою їжею, ні в якому разі не переходьте на здорове харчування різко. Замініть шкідливі продукти на корисні поступово. Інакше ви незабаром “зірветеся” і будете їсти їх ще більше. Крім того перейдіть на шестиразове харчування, краще їсти потроху, але часто, ніж багато за один раз.

Про те, що можна вживати в їжу, що не можна вже сказано-переказано багато разів. Але на випадок, якщо хто не знає, повторимо ще. Отже, не можна: будь-яка кондитерка, продукти ресторанів швидкого харчування, жирні сорти м’яса та продукти з них, цукор і замінники, алкоголь, сухарики, чіпси.

З яких продуктів повинен складатися раціон: дієтичні сорти м’яса, морепродукти, сирі овочі, каші, салатна зелень, свіжі ягоди.

Фізичне тренування для зменшення живота

Тренуватися також починайте поступово, наприклад, з піших прогулянок швидким кроком, поступово нарощуючи навантаження і додаючи нові вправи. Якщо є можливість, ходіть на стадіон, басейн або, може бути, вам подобається їзда на велосипеді. Для цього досить виділити годину і займатися через день.

Дуже ефективні для схуднення стрибки на скакалці.

Для того, щоб зменшити жирові відкладення в зоні живота, найбільш дієвими будуть вправи для преса, підйоми і скручування тулуба. Такі різні вправи допомагають збільшити тонус косих і прямих м’язів живота. Вдома або в тренажерному залі обов’язково виконуйте вправи з обважненням гантелями.

Причина наших проблем із зайвими кілограмами – це звичайна лінь, яку звикли виправдовувати неймовірною зайнятістю. Якщо гарненько подумати, то завжди можна знайти півгодини-годину в день, щоб приділити собі увагу, адже від цього залежить не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і головне – здоров’я.

Підбірка відео