Як схуднути на 20 кг: реальні поради по харчуванню та спорту, огляд кращих дієт

Реальні поради, як схуднути на 20 кг на термін від 10 днів до 6 місяців. Підбірка кращих дієт, що дозволяють це зробити без шкоди для здоровя, з докладними меню. Коли вага відрізняється від норми на пару десятків кілограмів і її необхідно знизити, потрібно налаштуватися на те, що в найближчі півроку життя вже не буде колишньою.

Реальні поради, як схуднути на 20 кг на термін від 10 днів до 6 місяців. Підбірка кращих дієт, що дозволяють це зробити без шкоди для здоров’я, з докладними меню.

Коли вага відрізняється від норми на пару десятків кілограмів і її необхідно знизити, потрібно налаштуватися на те, що в найближчі півроку життя вже не буде колишньою. Хоча і знаходяться сміливці, які примудряються провернути таку справу всього за пару тижнів. З’ясовуємо, як схуднути на 20 кг: чи можливо це зробити за кілька днів, обов’язково витрачати на це місяці і як підібрати дієту у відповідності з потрібними термінами.

Попередні рекомендації

Перш ніж вибирати найефективніші дієти, які обіцяють позбавити від 20 зайвих кілограмів, візьміть на озброєння реальні поради від фахівців і тих, у кого вже був досвід такого схуднення.

Дивіться також  Вакуум для схуднення живота: правильна техніка виконання і постановка дихання