Як виходити з голодування добового або тривалого, щоб не нашкодити здоров’ю

Голодування являє собою повний або частковий відмова від їжі. Це робиться для очищення організму від шлаків і токсинів. Такий спосіб відноситься до альтернативної медицини і тому викликає безліч суперечок з приводу шкоди або користі для організму.

Зворотний голодування процес називається виходом з голодування. З його допомогою відновлюються всі основні функції організму без наслідків для здоров’я.

Коли людину починає голодувати, організму починає черпати енергію з внутрішніх запасів, відповідно при виході з цього процесу йому необхідно перебудуватися на те, що необхідну енергію потрібно черпати з продуктів, що надійшли ззовні.

Принципи харчування при виході з голодування

З медичної точки зору голодування – дуже велике навантаження на організм, а зокрема на ШКТ, яка служить сильним стресом. На думку багатьох дієтологів, проводити голодування слід тільки в умовах стаціонару під наглядом лікарів. Якщо ж людину бажає проводити в домашніх умовах, то він повинен добре знати про наслідки і правильному виході з такого стану.

Найчастіше такий спосіб використовується не стільки для зменшення ваги, скільки для очищення організму. Тому люди забувають, що правильно вийти з голодування теж дуже важливо.

Цей процес дуже важливий для організму, так як з його допомогою він перебудовується на нормальний режим роботи. Також бувають випадки, коли голодування може бути протипоказана, тому перед тим, як приступати до неї, необхідно обов’язково відвідати лікаря і переконатися, що для вашого організму підходить такий варіант очищення.

Щоб перебудова організму пройшла легше, необхідно дотримуватися простих правил:

– перейти на дробове харчування;

– поступово збільшувати калорійність і розмір добового раціону;

– не вживати в їжу солоне, гостре і жирне;

– виходити з голодування потрібно стільки ж часу, скільки голодували.

Дивіться також  Що потрібно їсти на сніданок і чи потрібен він взагалі