Які препарати допомагають схуднути швидко і без наслідків: поради, які добавки пити, щоб схуднути

Напевно, кожна жінка хоч раз у житті замислювалася про проблему зайвої ваги.

У сучасному світі багато хто вважають таблетку панацеєю від усіх проблем. Ось тут і починається гармидер в голові: які добавки пити? А може, пігулку? Ні, ні, дієта – це не для мене, у мене немає сили волі. Або інша крайність: жорстка дієта, що переходить у голодовку, а потім зрив і набір перш втраченої ваги, та ще й з добавкою. І тоді: ну, на дієті я вже сиділа, спробую тепер що-небудь попити.

Для того, щоб відповісти на питання: які препарати допомагають схуднути швидко і без наслідків, для початку необхідно провести огляд коштів, які мають найбільшу популярність останнім часом. Всі «схуднення» можна розділити на дві великі групи: таблетки і Бади. Нижче ми розглянемо їх докладніше.

Редуксин

Дуже популярний фармпрепарат для схуднення на російському ринку. Впливаючи на нервові рецептори мозку, знижує апетит і сприяє виробленню серотоніну, покращує обмін речовин і розщеплює запаси жиру.

В якості побічних дій частішає серцебиття, підвищується тиск.

Протипоказаний людям, що мають підвищений тиск, серцеві захворювання, порушення в ендокринній сфері і проблеми з судинами.

Дивіться також  Жуйка для схуднення: наскільки вона ефективна та чи правда, що від неї товстіють