Які препарати допомагають схуднути швидко і без наслідків: поради, які добавки пити, щоб схуднути

Напевно, кожна жінка хоч раз у житті замислювалася про проблему зайвої ваги.

У сучасному світі багато хто вважають таблетку панацеєю від усіх проблем. Ось тут і починається гармидер в голові: які добавки пити? А може, пігулку? Ні, ні, дієта – це не для мене, у мене немає сили волі. Або інша крайність: жорстка дієта, що переходить у голодовку, а потім зрив і набір перш втраченої ваги, та ще й з добавкою. І тоді: ну, на дієті я вже сиділа, спробую тепер що-небудь попити.

Для того, щоб відповісти на питання: які препарати допомагають схуднути швидко і без наслідків, для початку необхідно провести огляд коштів, які мають найбільшу популярність останнім часом. Всі «схуднення» можна розділити на дві великі групи: таблетки і Бади. Нижче ми розглянемо їх докладніше.

Редуксин

Дуже популярний фармпрепарат для схуднення на російському ринку. Впливаючи на нервові рецептори мозку, знижує апетит і сприяє виробленню серотоніну, покращує обмін речовин і розщеплює запаси жиру.

В якості побічних дій частішає серцебиття, підвищується тиск.

Протипоказаний людям, що мають підвищений тиск, серцеві захворювання, порушення в ендокринній сфері і проблеми з судинами.

Ксенікал

Перешкоджає засвоєнню і всмоктуванню споживаних з їжею жирів.

Побічна дія: метеоризм, діарея, кишкові та шлункові спазми.

Протипоказання: порушення жовчоутворення, захворювання шлунково-кишкового тракту.

Орсотен

Діє також, як Ксенікал.

Побічна дія: як у Ксеникала. Додається головний біль, тривожність і апатія.

Протипоказання: відповідають протипоказань Ксеникала.

МКЦ

Аналог харчових волокон. Розбухає в шлунку, при виведенні «прихоплює з собою токсини, очищаючи організм.

Побічна дія: спазми в животі.

Протипоказання: захворювання ШКТ.

Турбослім

БАД, що має сильно виражений послаблюючий і сечогінний ефект. Випускається в різних формах: капсули, чай і рідкий концентрат. За рахунок посиленого виведення рідини, що негативно відбивається на організмі в цілому, втрачаються корисні бактерії з кишечника, частішає серцебиття.

Дивіться також  Жиросжигающие таблетки для схуднення для жінок і чоловіків, які вибрати

Голдлайн

Діє, як Редуксин, впливає на вироблення серотоніну і норадреналіну.

Серед побічних ефектів: порушення роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту, безсоння, головний біль, гіпертонія.

Протипоказаний людям із захворюваннями серця і судин, підвищеним тиском, при психічних захворюваннях і алкоголізмі. ВАЖЛИВО! У дуже емоційних людей може спровокувати психічні розлади.

Ліда

БАД, який за численними відгуками споживачів викликає безліч побічних дій: розлад ШКТ, нервове перезбудження, головні болі.

Серед протипоказань: хвороби серця, психічні захворювання.

Тайські таблетки

Незважаючи на те, що не знайшлося умільців, які зуміли перевести їх склад і механізм дії на російську мову, все ж відомо, що до їх складу входять аналоги амфетаміну. Амфетамін є наркотичною речовиною і його вживання може призвести до залежності.

Протипоказання: тайські таблетки, в принципі, протипоказані.

Поради

Резюмуючи вищесказане, і обираючи, які препарати реально допомагають схуднути, можна сказати так: все з перерахованих вище, але ціною свого здоров’я. Сумніви викликає, мабуть, тільки Ліда, так як дуже багато людей скаржиться, що схудли з її допомогою тільки на 500-800 грамів за місяць.

В даний час не існує абсолютно безпечних препаратів, що допомагають схуднути. Дійсно допомогти можуть тільки натуральні продукти, що поліпшують обмін речовин, активний спосіб життя і позитивні думки.

Відео по темі статті