Яєчна дієта на 4 тижні: її ефективність, меню і рецепти

Велика кількість методів боротьби з небажаним вагою були придумані людством до теперішнього часу, причому деякі дієти і методики були розроблені лікарями-спеціалістами, а деякі – звичайними людьми, які з допомогою тих чи інших способів спостерігали бажаний ефект на собі. Можна сміливо сказати, що людина може вибрати дієту на свій смак і колір, так як їх достаток дає душі розгулятися. Ми ж сьогодні розповімо про яєчній дієті на 4 тижні.

Цей метод схуднення був запропонований лікарями-фахівцями американського походження. Існують люди, які люблять такий продукт, як курячі яйця, і вважають, що вони приносять безсумнівну користь для організму. А так як деякі методики схуднення виключають з раціону яйця, то даний вид дієти доведеться за смаком обожателям цього продукту.

Виходячи з назви, можна припустити, що всі чотири тижні необхідно харчуватися яєчним продуктом, але насправді все трохи інакше. Поїдання яєць припадає лише дві перші дієтичні тижні, наступний двотижневий строк базується, переважно, на закріпленні вже отриманих результатів, і в ці тижні в раціон включаються продукти, що містять малу кількість вуглеводів, в основному рослинного походження.

Так як в основному раціон буде складатися, по суті, з однієї білкової їжі, то дієта є досить суворої. Крім того, це одна з тих різновидів дієт, які вимагають суворого дотримання запропонованих правил, тобто ухилятися від належного меню можна змінювати одні продукти на інші теж не рекомендується.

Детальний опис

Слід зазначити, що яєчна дієта є досить тривалою і вимагає дотримання всіх приписів, як зазначалося вище, тому існують інші рецепти дієт на яєчних продуктах, які укладаються в менший проміжок часу і є більш ефективними. До таких альтернативних способів позбавитися від небажаного ваги за невеликий термін відноситься яєчно-грейпфрутова дієта.

Дивіться також  Гречана дієта на 7 днів, меню, особливості схуднути на гречці і кефірі

Як відомо, грейпфрут є найпотужнішим жіросжігателя, а в комбінації з яєчним білком він дає вражаючі результати. Для тих, хто бажає розпрощатися із зайвими кілограмами в найкоротший термін, надається жорстка триденна дієта на грейпфруті і яйцях.

Кожен день можна вживати сім штук яєчних білків і стільки ж штук цілого грейпфрута. Також існує інший спосіб даної дієти, який можна використовувати довгий проміжок часу:

  • Сніданок складається з половини грейпфрута, зелений чай, яйце некруто, яке може бути замінено нежирним сиром або сиром.
  • Обід формують овочі у свіжому, вареному або тушкованому вигляді, які можна подрібнити в салат, до них додається маленька порція пташиного м’яса або риби і будь свіжовичавлений сік.
  • В якості перекусу можна вживати будь-які свіжі фрукти, сухофрукти і невелика кількість горіхів.
  • Крім представленого варіанта дієти на яйцях і грейпфрутах, існує яєчно-апельсинова дієта, яка по своїй суті нагадує яєчно-грейпфрутову версію. Її тривалість становить три тижні, в першу тиждень добовий раціон повинен вміщати дев’ять яєць і шість апельсинів. Наступні два тижні супроводжуються додати до яєць і апельсинів свіжих овочів, різноманітних фруктів і зелені.

    І, звичайно, важливо не забувати про те, що використання солі і цукру категорично заборонено, причому це правило поширюється на всі види дієт. А також необхідно пам’ятати про добової потреби організму у воді, а під час схуднення прийом води обов’язковий, так як з її допомогою з організму виводиться все зайве.

    Відео по темі статті