Яєчна дієта на 4 тижні: її ефективність, меню і рецепти

Велика кількість методів боротьби з небажаним вагою були придумані людством до теперішнього часу, причому деякі дієти і методики були розроблені лікарями-спеціалістами, а деякі – звичайними людьми, які з допомогою тих чи інших способів спостерігали бажаний ефект на собі. Можна сміливо сказати, що людина може вибрати дієту на свій смак і колір, так як їх достаток дає душі розгулятися. Ми ж сьогодні розповімо про яєчній дієті на 4 тижні.

Цей метод схуднення був запропонований лікарями-фахівцями американського походження. Існують люди, які люблять такий продукт, як курячі яйця, і вважають, що вони приносять безсумнівну користь для організму. А так як деякі методики схуднення виключають з раціону яйця, то даний вид дієти доведеться за смаком обожателям цього продукту.

Виходячи з назви, можна припустити, що всі чотири тижні необхідно харчуватися яєчним продуктом, але насправді все трохи інакше. Поїдання яєць припадає лише дві перші дієтичні тижні, наступний двотижневий строк базується, переважно, на закріпленні вже отриманих результатів, і в ці тижні в раціон включаються продукти, що містять малу кількість вуглеводів, в основному рослинного походження.

Так як в основному раціон буде складатися, по суті, з однієї білкової їжі, то дієта є досить суворої. Крім того, це одна з тих різновидів дієт, які вимагають суворого дотримання запропонованих правил, тобто ухилятися від належного меню можна змінювати одні продукти на інші теж не рекомендується.

Дивіться також  Дієта на рисі: білкова дієта з рисом для схуднення, дієта на сирому рисі або на бурому рисі