Жиросжигающие таблетки для схуднення для жінок і чоловіків, які вибрати

Серед людей, які прагнуть схуднути, багато жінок, так і чоловіків. Але зупинимося на прекрасній половині людства.

Найчастіше мало кому з жінок вдається зберегти свою дівочу фігуру, після появи одного, двох або більше дітей. Набраний зайву вагу затьмарює всю радість від появи на світ найдорожчого чоловічка.

Знову в формі

За час вагітності всі жінки набирають вагу. Після пологів і періоду годування груддю деякий вага йде. Адже організму потрібен час на відновлення і налагодження обмінних процесів. І зниження ваги потрібно починати не раніше закінчення періоду грудного вигодовування.

Після перших, а частіше після других пологів, які бувають в 30 років, набір ваги може бути з-за виникаючих ендокринних проблем, а також з-за зміни способу життя – більш калорійне харчування та обмеження руху або неправильне їх поєднання.

Враховуючи такі фактори, жінкам необхідно, особливо після других і третіх пологів, скласти цілий комплекс заходів для схуднення. Це комплексна система, що поєднує в собі дієти, фізичні навантаження та спеціальні препарати для схуднення.

У даній статті зупинимося на останньому пункті.

Під препаратами для схуднення маються на увазі напої, які широко рекламуються – кава та чай; жувальні гумки; а також великий вибір вітамінних препаратів і спеціальних жиросжигающих таблеток для схуднення.

Таблетки, призначені для схуднення, виконують такі функції:

  • спалювання жиру і безпосереднє розщеплення жирової клітковини. Такі таблетки – бомба для спалювання жиру. Продукти розпаду потрапляють в кров і по судинах транспортуються в м’язову тканину, де остаточно спалюються;
  • блокування всмоктування жиру. Речовини, що знаходяться в препараті, справляють вплив на ензими, що відповідають за розсмоктування жирів;
  • зниження апетиту і відсутність почуття голоду;
  • очищаючий ефект. Він створюється за рахунок роботи активованого вугілля, де організм очищається від шлаків і токсинів
Дивіться також  Жуйка для схуднення: наскільки вона ефективна та чи правда, що від неї товстіють

Існують також спеціальні таблетки, що містять в собі яйця глистів.

Люди, які займаються спортом, часто цікавляться різними добавками. Попит на них досить високий, так само як і пропозиція. Такі препарати випускаються як для чоловіків, так і для жінок. Для чоловіків використовують препарати з ефектом нарощування м’язової маси, а для жінок, наприклад, спортивні пігулки для спалювання жиру на животі.

Вибираючи жиросжигающие таблетки, необхідно отримати консультацію лікаря. Потрібно знайти причину зайвих кілограмів. У списку фахівців повинні бути:

  • терапевт – визначить загальний стан організму;
  • дієтолог – відрегулює меню;
  • психолог – необхідний для визначення психічного стану, оскільки деякі препарати не подіють з-за стресового стану людини;
  • ендокринолог – визначить стан ендокринної системи і дасть пораду щодо застосування препаратів, що відповідають за метаболізм.

Але чи всі таблетки безпечні? Лікарі стверджують, що прийом таких таблеток – це завжди ризик. Більшість препаратів негативно впливають на мозкову активність: ми отримуємо безсоння, в кращому випадку. А робота ШЛУНКОВО-кишкового тракту? Гастрит, запор, діарея, здуття живота – список можна продовжити до нескінченності. Беручи кофеїн, не можна забувати про серце.

Пам’ятайте, що правильне харчування та активний спосіб життя – основа красивої фігури.