Їдять вегетаріанці рибу: різні точки зору, доводи за і проти

Існує декілька точок зору на проблему, можна вегетаріанцям їсти рибу і морепродукти. Розглянемо аргументи за і проти. Чим їх можна замінити з рослинної їжі. Вегетаріанство — особлива система харчування, навколо якої постійно піднімаються суперечки на тему того, які продукти можна їсти, а які знаходяться під забороною.

Існує декілька точок зору на проблему, можна вегетаріанцям їсти рибу і морепродукти. Розглянемо аргументи за і проти. Чим їх можна замінити з рослинної їжі.

Вегетаріанство — особлива система харчування, навколо якої постійно піднімаються суперечки на тему того, які продукти можна їсти, а які знаходяться під забороною. Якихось особливих прописних правил немає, і кожен вибирає сам, що включати в раціон, згідно з власними принципами та поглядами.

Що вже говорити, якщо навіть можливість їсти окремі сорти м’яса активно обговорюється і навіть практикується деякими особистостями, які відносять себе до цієї ідеології. Сьогодні ми поговоримо про те, в яких стосунках перебувають вегетаріанство і риба: якщо раніше це питання вирішувалося однозначно, то сьогодні єдиної думки вже немає.

Офіційна точка зору

Чому в суспільстві існує стійке, але помилкова думка, що вегетаріанці їдять рибу. Насправді це навіть не спірне продукт в даній системі, так як з самого початку виникнення він відсутній в раціоні абсолютно всіх її течій.

«Але як же так?» — скажуть багато хто. Адже існує навіть спеціальне поняття пескетарианцы (вегетаріанці, які їдять рибу). Ось саме, що це абсолютно інший термін: pescetarian — від італійського слова «pesce», що означає «риба». А вегетаріанство сходить до англійського «vegetable», що перекладається як «овоч». Тобто навіть в етимології назв закладений різний сенс.

І все-таки є люди, які вважають, що рибу і морепродукти вегетаріанцям вживати цілком можливо. Які докази є у прихильників і супротивників цієї точки зору?

Дивіться також  Салати для схуднення: лайфхаки по приготуванню і рецепти на кожен день