Вегетаріанство і вагітність: вплив для дитини, думка лікарів

Дізнайтеся, поєднуються між собою вегетаріанство і вагітність: користь і шкода такого тандему для здоровя матері і дитини. Доводи за і проти. Думка лікарів. Серед вегетаріанців жінок в 2 рази більше, ніж чоловіків.

Дізнайтеся, поєднуються між собою вегетаріанство і вагітність: користь і шкода такого тандему для здоров’я матері і дитини. Доводи за і проти. Думка лікарів.

Серед вегетаріанців жінок в 2 рази більше, ніж чоловіків. Це факт, доведений статистикою і проведеними дослідженнями. І майже кожній представниці прекрасної статі, котра відмовилася від м’яса в досить молодому віці, доводиться стикатися з дилемою — чи сумісні вегетаріанство і вагітність?

З одного боку, є думка лікарів, які стверджують, що майбутній мамі в цей період необхідна велика кількість вітамінів і мікроелементів, і рослинна їжа не зможе забезпечити ними організм у повному обсязі. З іншого боку, є маса прикладів з життя, коли така система харчування навіть допомагала витримати ці 9 місяців. Де правда?

Сутність проблеми

Вважається, що навіть при збалансованому раціоні вегетаріанець недоотримує з рослинної їжі частина корисних речовин, потрібних для нормальної роботи організму. Логічно буде припустити, що під час виношування малюка, коли необхідність у них буде підвищено в кілька разів, брак виявиться найбільш явно. Це може бути чревате наслідками — дитина недоотримає їх для формування свого організму і народиться з патологіями, відхиленнями або хронічними захворюваннями.

Така інформація може налякати кого завгодно, але науково негативний вплив вегетаріанства на вагітність не доведено і є лише гіпотетичним припущенням.

Дивіться також  Як правильно вибрати килимок для йоги: види, розміри, кращі моделі