Абдомінопластика: відео, як відбувається операція, реабілітаційний період, протипоказання

Ідеальна фігура – мрія багатьох представниць прекрасної статі. Однак саме їх підстерігає багато небезпек втратити досконалі форми. Після пологів багато жінок страждають від зайвої ваги, змін фігури, відвисання живота. При різкому схудненні також виникає проблема ослаблення черевної стінки. У такій ситуації, на жаль, одними дієтами вже не обійтися. Деякі вирішуються на радикальні заходи і вдаються до допомоги пластичних хірургів. Корекція живота за допомогою пластичної хірургії іменується абдоминопластикой. У даній статті читайте все про абдомінопластики, відео, як відбувається операція, допоможе вам скласти чітку картину її плюсів і мінусів.

Абдомінопластика – це різновид пластичної операції, яка передбачає серйозне втручання в організм людини. Тому ставитися до неї треба дуже серйозно. Якщо ви страждаєте зайвою вагою, але при цьому навіть не пробували переглянути свій раціон і зайнятися фізичною активністю, то не варто відразу вдаватися до її допомоги.

Проводяться такі операції за певними показаннями після ретельного обстеження пацієнта. Зокрема, вона показана особам з паховими грижами, розтяжками, рубцями після операцій, в’ялістю шкіри, стриях, птозі тканин з утворенням складок. При надлишку підшкірного жиру, коли ні дієти, ні спорт, ні інші методи не допомагають, абдоминоплатсика також допустима.

Перед тим, як зважитися на будь-яку операцію, необхідно з’ясувати, чи немає у вас протипоказань для цього. Не дозволяється проводити подібні операції людям, страждаючим захворюваннями серцевої системи, цукровому діабеті, проблеми з щитовидкою, зі згортанням крові, легеневих захворюваннях, будь-яких інших хронічних захворюваннях, вагітності, годуванні груддю.

Крім того, якщо відчувається нездужання, краще відмовитися від операції. Також лікарі рекомендують відмовитися від пластики області живота в період планування вагітності, боротьби із зайвою вагою. Занадто велика кількість підшкірного жиру може перешкодити проведенню успішної операції. Тому в таких випадках необхідна попередня ліпосакція.

Дивіться також  Кедрова бочка для схуднення: як провести процедуру і які є протипоказання

Як же проходить сама операція і підготовка до неї? Звичайно, перед такою серйозною операцією необхідна ретельна підготовка. Доведеться не один раз відвідати лікаря для огляду, здати аналізи, пройти обстеження. Перед операцією необхідно кинути палити, припинити прийом гормональних препаратів, засобів, що впливають на згортання крові.

Крім того, лікарем оцінюється ступінь психологічної готовності пацієнта до операції і тривалого реабілітаційного періоду. Операція складна, тому відновлення проходить довго. Під час цього періоду треба строго дотримувати всі рекомендації лікаря. Якщо підготовка успішно завершена, визначає лікар, залежно від проблеми, вид абдомінопластики, який допоможе досягти найкращих результатів.

Складніше і довше за все проходить класичний варіант абдомінопластики. В її ході проводиться і видалення зайвого жиру і зміцнення м’язів, і підтягування тканин. В деяких випадках навіть здійснюється переміщення пупка пацієнта. Така операція триває не менше двох годин, а іноді і цілих п’ять. При міні-абдомінопластики проводиться тільки підтягування шкірних покривів. Ендоскопічна абдомінопластика дозволяє лікарям позбавити пацієнта від зайвого жиру і зміцнити його м’язи. Апронектомия передбачає позбавлення від зайвого підшкірного жиру, зайвої тканини.

Після проведення операції необхідно кілька днів перебувати під наглядом лікарів. Вони повинні оглянути пацієнта і оцінити його стан. Після операції можливе виникнення певних наслідків. Це можуть бути набряки, гематоми, втрата чутливості в місці проведення операції. Також після такого втручання в організм на шкірі залишаються рубці. Поступово всі ці неприємні моменти повинні пройти.

Якщо операція зроблена правильно, то ускладнень виникнути не повинно. Однак у деяких випадках вони все ж таки з’являються. Це може бути запалення ран після операції, розходження швів, пігментація шкіри в місці операції, омертвіння країв рани, асиметричність тканин, утворення складки над швом. При найменшій підозрі на розвиток яких-небудь з перерахованих проблем, необхідно терміново звертатися до лікаря.

Дивіться також  Ванни з содою і сіллю для схуднення: як приймати, рецепт від целюліту

Успішно пройде відновлення після абдомінопластики, залежить не тільки від кваліфікації лікаря, але і дотримання пацієнтом всіх рекомендацій. Необхідно відразу налаштувати себе на те, що процес цей тривалий. Необхідно буде носити компресійну білизну, обмежувати фізичну активність, відмовитися від шкідливих звичок. Перенести операцію, подолати складності післяопераційного часу важко. Однак іноді це єдиний спосіб повернути своєму животу хорошу форму. Результати операцій можна побачити на фото до і після абдомінопластики.