Гідромасаж: показання та протипоказання до застосування, відгуки про процедуру

Гідромасаж – це такий вид масажу, який проводиться з допомогою струменя води, що знаходиться під тиском. На організм досить сприятливо впливають численні бульбашки і потоки повітря. Саме ними і супроводжується вся процедура гідромасажу.

Розрізняють струменевий масаж, який використовується з метою підвищення енергетичного потенціалу людського організму, а також бульбашковий масаж – щоб зняти м’язову втому і напругу. З даної статті можна дізнатися про те, які є протипоказання і показання для гідромасажу.

Користь гідромасажу для організму

Якщо гідромасаж буде виконаний правильно, то його користь неймовірна. Вже до закінчення сеансу можна відчути перші результати. Завдяки сильним потокам води, такий масаж покращує кровообіг, а також у всьому тілі активізується лимфоток. Температура води досить висока, тому очищаються і розширюються пори. У результаті шкіра стане чистою і придбає здоровий вигляд.

Ця процедура також здатна прибрати м’язовий біль, має седативну дію. Крім того, вирішуються проблеми зі сном.

Маніпуляції в деяких випадках можуть проводитися і з додаванням різноманітних речовин, серед яких ефірні олії морська сіль.

Вже давно відомо, що потік води є чудовим анальгетиком, тому процедура буде корисна людям з хворобою Крона, розсіяним склерозом, тендонитом, артритом і червоним вовчаком.

Прекрасний засіб від нервового збудження. Зніме постійну тривогу і стрес.

Дивіться також  Скраб з морської солі від целюліту з додаванням кави, рецепт приготування, фото