Акваэробика, відео уроки дивитися онлайн. Заняття аквааеробікою для схуднення. Користь аквааеробіки, протипоказання.

Чим корисна аквааеробіка?

Водна аеробіка, вона ж аквааеробіка, користь від якої доведена тисячами, давно прижилася в арсеналі стежать за своїм здоров’ям і фігурою. Отже, чим хороша аквааеробіка?

Аквааеробіка відноситься до щадним фізичним навантаженням, що дозволяє займатися нею людям, що мають проблеми з опорно руховим апаратом, вагітним жінкам, літнім людям. У воді ризик травми наближається до нуля, а навантаження на суглоби вкрай незначні, але в той же час навантаження на м’язи є істотною, що дозволяє зміцнити м’язи.

Розслабляючий ефект води і занять аквааеробікою незамінний для людей, що знаходяться в стані стресу — благотворний вплив на нервову систему вони помічають вже під час виконання вправ.

Аквааеробіка для схуднення

Допомагає аквааеробіка схуднути? Під час занять аквааеробікою працюють абсолютно всі м’язи, це обумовлено тим, що для підтримки на плаву, ви задіюєте всі частини тіла. Під водою навантаження на м’язи збільшується в 3 рази. Саме це властивість водної аеробіки дозволяє бути однією з найбільш ефективних методик в боротьбі із зайвою вагою. За рахунок активної роботи всіх м’язів, кількість спалюваних калорій за час тренування досить велике (близько 4,4 ккал на кілограм ваги в годину), займаючись аквааеробікою для схуднення ви не тільки позбавляєтеся від зайвого жиру, але і працюєте над пружністю шкіри, а також активно боретеся з целюлітом. Щоб ефективність аквааеробіки не ставила під сумнів, займатися потрібно кілька разів на тиждень. Оптимальний варіант — 3 рази. Для досягнення більшого ефекту, аквааеробіку можна поєднувати з іншими видами фітнесу.

Що потрібно для аквааеробіки?

Купальний костюм, шапочку, довідка — зазвичай це все, що необхідно для того, щоб прийти в найближчий басейн і потрапити на заняття. Все необхідне для цього обладнання у кожного поважаючого себе фітнес клубу (басейну) повинне бути. При цьому не забувайте лазневі приналежності, щоб після занять змити з себе воду після занять, та гумові тапочки, щоб пересуватися по зоні, що примикає до басейну.

Дивіться також  Чи можна бігати під час місячних: користь і шкода такого бігу для організму

Аквааеробіка, комплекс вправ — відео уроки


Якщо ви спробували вправи для аквааеробіки, залиште відгук, розкажіть про свої враження іншим! Спасибі! ????