Як правильно бігати, щоб схуднути в животі і допоможе його прибрати біг

Зайві жирові відкладення заподіюють людям масу занепокоєння, причому часто вони розподіляються нерівномірно. Нерідко буває так, що людина в принципі задоволений своєю фігурою, але от живіт і боки у неї явно повні. До речі, зайвий жир в цих частинах тіла — це не тільки негарно, але й важлива для здоров’я, оскільки ризик гіпертонії, діабету, інфаркту, інсульту та інших захворювань вкрай високий. Напевно ви знаєте, що для спалювання жиру необхідні кардионагрузки, і найпопулярніша серед них — це біг. Допоможе біг прибрати живіт і боки, і як правильно бігати, щоб досягти своєї мети? Спробуємо розібратися.

Можна прибрати живіт бігом

Про користь бігу відомо давно. Він забезпечує наступне позитивний вплив:

  • прискорює метаболізм;
  • насичує клітини киснем;
  • нормалізує роботу всіх органів і систем;
  • зміцнює серце;
  • робить кістки більш міцними;
  • підвищує витривалість.

Біг – відмінний спосіб поліпшити загальний тонус організму, підняти настрій. Причому однаково корисний як біг на біговій доріжці, так і пробіжки десь в парку, хоча останній варіант, безумовно, цікавіше. Плюс бонусом стане те, що ви зможете надихатися свіжим повітрям.

Допомагає біг схуднути в животі? Відповідь позитивний, оскільки це інтенсивна аеробна (кардіо) навантаження. В першу чергу в процесі бігу задіюються м’язи стегон, гомілки і сідниць. Тому в них активно окислюється глюкоза і накопичується молочна кислота, що провокує больові відчуття в цих хоча цей показник може відрізнятися і визначається багатьма факторами.

Пробіжки дуже корисні тим, хто схильний до депресій, так як в процесі фізичних навантажень організм починає активно виробляти серотонін і ендорфіни. В мозку відбуваються складні реакції, що блокують біль і дають відчуття радості. Багато хто помічав, що після тренувань ніби відкривається друге дихання.

Дивіться також  Сушка для тіла дівчат в домашніх умовах: мінус 15 кг за пару місяців