Бабусина дієта для схуднення, повне очищення шлунка 4 кг за 4 дні

Якими б ми не були сучасними і прогресивними, а всякий раз, коли виникають якісь проблеми, багато шукають їх рішення в бабусиних порад, адже це надійні та перевірені часом поради. І по проблемі зайвої ваги у даній статті буде розглянуто бабусина дієта для схуднення.

Бабусина дієта – це збалансована система живлення. Вважається, що винахід бабусиної дієти належить якійсь бабусі, яка хотіла допомогти своїй внучці позбутися від зайвих кілограмів.

Ця дієта розрахована на 7 днів і є досить складним випробуванням на витримку.

Дієвий рецепт

Страви цієї дієти солити не можна. Протягом дня пити чисту воду без обмеження. Перший прийом їжі вранці повинен бути не пізніше, ніж через півгодини після пробудження. Вечеря має відбутися не пізніше семи годин вечора.

Отже, на сніданок випийте 1 склянку чаю без цукру або чашку кави.

Другий сніданок повинен відбутися через 2 години, потрібно з’їсти 40 г твердого сиру.

Обід через 2-3 години. Для обіднього меню приготуйте 120 г відвареної яловичини, одне зварене круто яйце, 20 г твердого сиру і додайте в необмеженій кількості зелений листовий салат.

Через 3-4 години випийте склянку чаю без цукру або чашку кави.

За вечерею потрібно з’їсти 120 г відвареного нежирного м’яса і салат із сирих овочів з додаванням 1 ложки будь-якого рослинного масла.

І перед сном випийте чашку м’ятного чаю.

Вважається, що якщо цей раціон з’єднати з заняттями спортом, то дозволяє скинути бабусина дієта 4 кг за 4 дні.

Перевагою цієї дієти є те, що вона надає сильний і тривалий ефект, заснована на продуктах, що містять білки та клітковину.

Такий бабусин спосіб схуднення має недоліки. Перший – це те, що ця дієта досить одноманітне і швидко набридає. Другий недолік – почуття голоду, яке відчувають багато до обіду і між обідом і вечерею. А все це може стати причиною не тільки зриву дієти, але порушення здоров’я.

Дивіться також  Гречана дієта з кефіром: як готувати гречку на кефірі, меню на кожен день