Барбарис для схуднення: як приймати, пити чай, прибираємо жир з допомогою барбарису звичайного

Барбарис – це ягоди червоного кольору, дуже кислі, але в той же час з приємним присмаком. Їх збирають пізньої осені. Барбарис має широке застосування в медицині, косметології, а також його вживають у їжу. Можна також використовувати барбарис звичайний для схуднення.

Корисні властивості

Ягоди барбарису містять вуглеводи, мікро – та макроелементи, вітаміни, пектини, β-каротин. Вони мають властивість посилювати перистальтику кишечника, виявляють жовчогінну дію, очищають кишечник, кров. Барбарис низькокалорійний. Але користь барбарису під час дієти не в жиросжигающих здібностях, а в тому, що організм поповнюється вітамінами і корисними речовинами, а також позбавляється від шлаків.

Протипоказання до застосування

Поряд з корисними властивостями, барбарис має і протипоказання.

Не можна приймати барбарис людям, страждаючим захворюваннями печінки, при жовчнокам’яній хворобі. Також він протипоказаний під час вагітності і годуючим матерям. Барбарис отруйний для дітей.

Протипоказанням також є алергія на цю рослину. Не приймати при підвищеній згортання крові.

Якщо ви приймаєте антибіотики, антикоагулянти, діуретики, антигістамінні препарати, препарати від діабету, то проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем про можливість застосування барбарису.

Зверніть увагу, що недозрілі плоди токсичні, тому вживати можна лише повністю дозрілі ягоди.

Дивіться також  Яловича печінка: калорійність в смаженому, вареному і сирому вигляді