Безмолочна дієта: меню для годуючих мам, для дитини, для схуднення

Безмолочної дієти можна вважати будь-яку систему харчування, що виключає молочні продукти. Найчастіше вона призначається людям, у яких є алергія на лактозу. Ідеально підходить така безмолочна дієта для годуючих мам, якщо їх малюк страждає лактазною недостатністю.

Їм молоко може завдати серйозної шкоди. Зазвичай алергія розвивається в грудному віці, але якщо вчасно почати терапію, вона зникне. Сувора безмолочна дієта для дитини повинна бути обов’язково під наглядом лікаря. Якщо ви виявили симптоми, то відразу ж вирушайте до фахівця. Він призначить спеціальну суміш для годування, яка буде повноцінним збалансованим харчуванням з необхідними вітамінами, мінералами, білками. Таку дієту потрібно витримати кілька місяців, потім плавно переводити дитину на молочні похідні: м’який сир, масло, сир. Тільки якщо немає реакції, незбиране молоко можна додавати в кашки. Але якщо реакція з’являється знову, то слід знову перевести дитину на лікувальний гідролізат. Якщо ви вчасно розпочали лікування, то приблизно до року відбувається повна адаптація до молочних білків, дитина може їсти молочні продукти.

У тому випадку, якщо спостерігається дитяча алергія, то і годуюча мама не повинна вживати молоко. Інакше дитина буде реагувати на чужорідний білок в молоці мами.

Дивіться також  Дієта на фруктах для схуднення: які соки і фрукти можна при дієті