Дієта Монтиньяка: меню, докладний опис, продукти для 1 фази

Видатний француз-дієтолог Мішель Монтіньяк створив дієву і результативну дієту, яку попередньо випробував на собі. І, досягнувши позитивних результатів, підніс цю, ні з чим не порівнянну методику, всьому світу.

Дозволені продукти

Беручи до уваги специфіку фізіології людського організму, творець дієти прийшов до висновку, що при вживанні в їжу продуктів, підвищують рівень цукру в крові, виробляється інсулін, що перешкоджає розщепленню жирів. А якщо продукт містить невеликий рівень глюкози, інсулін виробляється в менших кількостях, тому відкладення жирів і наростання жирового прошарку не відбуваються.

Ще один важливий момент, помічений дієтологом: не слід поєднувати жири з вуглеводами, це може призвести до відкладення жиру. У розробленій дієті Мішель Монтіньяк визначає спосіб вимірювання стрибків цукру в крові, званий глікемічним індексом, або скорочено ГІ.

Спираючись на дану методику, варто споживати продукти з індексом менш 50 або 55 і виключити з харчування продукти з індексом понад 70. Створюючи меню на весь термін дієти, засновник розділив продукти на три групи, в залежності від збільшення рівня глюкози в крові, з докладним описом по ГІ.

 

У таблиці видно «хороші» і «погані» вуглеводи. Останні і є джерелом формування вашого надмірної ваги. До «поганих» відносять всі вуглеводи, викликають швидке перевищення нормального рівня глюкози в крові. А «хороші» вуглеводи засвоюються у малих частинах і тому не викликають надмірного підвищення цукру.

Дивіться також  Дієта номер 9 для діабетиків: як треба правильно харчуватися при цукровому діабеті