Біг по ранках для схуднення: як правильно бігати для результату

Про користь ранкового бігу чули всі. Це чудовий спосіб зміцнити всі системи організму, якісно опрацювати м’язи і, звичайно ж, схуднути. Щоб біг вранці для схуднення приносив максимальну користь, потрібно ознайомитися з усіма його нюансами. Якщо робити все правильно, то пробіжки стануть простими і приємним способом скинути зайві кілограми.

Чи можна схуднути, якщо бігати вранці: користь бігу

Почати ранковий біг для схуднення обіцяли собі багато. Однак для кого-то вічне «завтра» так ніколи і не настає. А адже ми самі розуміємо, що робити це потрібно. Зайва вага, в’ялі м’язи, відчуття зниження тонусу організму та ще й різні проблеми зі здоров’ям особливої радості не приносять. І тут біг стає відмінним рішенням відразу всіх цих проблем.

Основна перевага пробіжок в їх доступності. Почати бігати може кожен, і для цього абсолютно не потрібні ніякі фінансові вкладення. Крім того, це аеробна навантаження, сприяє тренуванні дихальної і серцево-судинної систем. При бігу працюють практично всі м’язи організму, але при цьому не зможете «перекачаться», що турбує багатьох дівчат. Ви просто знайдете красиве і підтягнуте тіло.

І ще один момент – динамічна пробіжка сприяє виробленню в організмі «гормонів щастя», не залишаючи жодного шансу стресів і депресій. Обмін речовин у тих, хто бігає, працює активніше, поліпшується тонус організму, підвищується опірність захворюванням.

Чи можна схуднути від бігу по ранках? Та й, більше того, багато фахівців вважають ефективним для скидання ваги саме ранковий біг. Причини цього наступні:

  • Організм в процесі тренування розігрівається, поліпшується кровообіг і потовиділення, з тканин організму активно виводяться токсини. Завдяки прискореного метаболізму за годину бігу можна втратити до 800 ккал. Ранковий біг хороший тим, що в організмі немає «швидких» вуглеводів, і м’язи черпають енергію у розщепленні жирових запасів.
  • При наявності зайвої ваги біг може давати велике навантаження на хребет. Після пробудження вранці компресія хребців значно знижена, тому ранковий біг особливо корисний.
Дивіться також  Правильна розминка перед бігом: вправи в картинках

Існують люди, яким біг вранці для схуднення протипоказаний. Це стосується тих, хто має проблеми з суглобами, серцем, судинами, печінкою, нирками – вони відносяться до групи ризику. Можливо, біг буде заборонено не у всіх випадках, але рекомендується попередньо порадитися з лікарем. Він може підібрати більш відповідну альтернативу, наприклад, ходьба в швидкому темпі.