Сушка тіла для дівчат: меню на місяць по днях

Щоб сформувати ідеальне тіло, необхідні дві складові – фізична активність і продумане харчування. Якщо спортсмен не приділяє достатньо уваги плануванню свого раціону, то його тренування можуть бути марними. Особливо це стосується програми сушіння, яка застосовується спортсменами для спалювання підшкірного жиру і побудови рельєфного тіла. Сьогодні вона активно використовується і дівчатами, які хочуть не просто схуднути, але і знайти красиве, здоров’я, рельєфне тіло. Сушка для тіла дівчат в домашніх умовах, меню на тиждень якої ми розглянемо нижче, допомагає впоратися з усіма цими завданнями.

Меню сушіння тіла для дівчат: основні принципи

Основна суть дієти при сушінні полягає у значному обмеженні обсягу вуглеводів в раціоні і зниження калорійності раціону а рахунок цього. Так як надлишок цукру при його недостатній витраті провокує появу жирових відкладень. Якщо ж ми обмежуємо кількість в меню цих компонентів, то організм, потребуючи енергії, розщеплює жирові запаси, а рахунок чого відбувається схуднення. По суті, меню на тиждень дієти сушка тіла для дівчат мало відрізняється від чоловічого варіанту. Єдине що – жінкам потрібно менше калорій, і в їх раціоні допускається більша кількість рослинних олій – для нормального функціонування жіночий організм потребує в жирах.

Сушка має ряд протипоказань. Не можна експериментувати з нею при хворобах печінки, нирок, при порушеннях роботи серця і шлунково-кишкового тракту, а також при дефіциті м’язової маси – сенс сушіння є тільки для тих, у кого в певному обсязі вона присутня, і хто регулярно займається спортом.

Основні принципи, на яких будуватиметься меню на сушці для дівчат на тиждень, наступні:

  • Сушіння триває 6-8 тижнів. Дотримуватися її довше не рекомендується – це може призвести до дуже небезпечних наслідків.
  • Їсти потрібно часто і невеликими порціями.
  • Збільште кількість в раціоні рідини. Води треба пити не менше двох літрів. Це важливо почасти й тому, що в раціоні збільшується кількість білків, і для адекватної роботи йому потрібно більше води.
Дивіться також  Чи можна бігати під час місячних: користь і шкода такого бігу для організму

  • Щодня вважайте калорії. Точна їх кількість буде визначатися вашим вагою, віком, фізичною активністю, але в якості орієнтира при сушінні зазвичай береться 1500 ккал.
  • Обов’язково потрібно регулярно займатися спортом, поєднуючи силові тренування з аеробними.
  • Вуглеводи в раціоні обмежуються, але не виключаються зовсім! Складаючи меню на тиждень сушки для дівчат, врахуйте, що кількість повинна знижуватися поступово, а не відразу.
  • Обов’язково снідайте, і сніданок повинен бути досить щільним.
  • Страви можна варити, тушкувати, запікати, готувати на пару. Виключається смаження.
  • Борошняне і солодке при сушінні категорично заборонено.
  • Жири в раціоні теж обмежуються, але вони повинні бути присутніми. Оптимальний джерело їх – це рослинні олії.