Біла дієта для схуднення: меню, вхід і вихід, біло-зелена дієта

Спеціальна розробка дієтологів – біла дієта для схуднення. Вона представлена в декількох варіантах, що пропонують харчуватися продуктами виключно білого кольору. Вибираючи потрібний вам варіант, потрібно ознайомитися з усіма.

Перший варіант дієти

У першому варіанті дієта передбачає вживання таких білих продуктів, як капуста, кабачки, тобто білі овочі, біле м’ясо і білковий омлет. В якості основного напою рекомендується вибрати молоко. Така дієта виключає вживання цукру, хоч він і є білим, але далеко не дієтичним продуктом. Добове споживання калорій не повинне перевищувати 1200 ккал. Дієту дотримуються протягом 4 днів, в результаті втрачається 500-800 грам зайвої ваги.

Другий варіант

Цей варіант передбачає спільне вживання молочних продуктів з фруктами. Дієта триває 7 днів, ви можете скинути 3 – 5 кілограм. Зразкове меню білої дієти: сніданок випивайте зелений чай, можна з молоком маленької жирності, але без цукру. 200 грам маложирного сиру з’їжте на другий сніданок, на обід віддайте перевагу 200 грам фруктів. На полуденок порадуйте себе склянкою йогурту, ряжанки або кефіру. А на вечерю запасіться 200 г фруктів.

На початку дня дозволена чашка кави, напоїв протягом дня – чай на травах або негазована вода.

Третій спосіб

Тривалість цієї дієти також 7 днів, але тут ви втратите приблизно 4-5 кілограм. У ваш раціон будуть входити тільки сир з пшеничними висівками. На день виділяється 400 грам сиру, який розбивається на 4-5 прийомів, в кожен прийом їжі потрібно додати 1-2 ложки висівок, попередньо замочених в кип’яченій воді на 30 хвилин. Сильний голод, що виник перед сном, дозволяється вгамувати відваром шипшини або склянкою кефіру.

Четвертий метод схуднення

За 5 днів такої дієти можливо втратити 4 кілограми. Меню для такої дієти: сніданок кава з молоком маленької жирності, порція йогурту і кисло-солодкий фрукт. На обід 200 г сиру маленької жирності з фруктами, 1 варене яйце, склянка ряжанки. На полуденок підійде 100 г вівсяної каші, звареної на молоці, стакан кефіру і сир, приблизно 200 р. А на вечерю йогурт і будь-який фрукт.

Дивіться також  Дієта після свят для розвантаження: як не погладшати після застілля

П’ятий варіант харчування

Дієта цього варіанту пропонує харчуватися тільки одним молоком протягом семи днів. Молоко повинно бути некип’яченого, пити його бажано через трубочку. Схема такої дієти: протягом першого дня випивається по склянці кожні дві години, на другий день – кожні півтори години по склянці, протягом третього дня – через кожну годину, в четвертий і наступні дні – стакан кожні 30 хвилин. Дозволяється їсти на вечерю кілька фініків. Втрата ваги складе 5-6 кілограм за тиждень.

Існує ще один різновид: біло-зелена дієта. Вона є досить калорійною, але при цьому багата вітамінами. Вона повністю змінить організм, дасть поштовх до інтенсивного схудненню. Таку дієту використовують протягом 3 днів, а потім переходять на більш щадну.

Ці дієти передбачають доволі різні раціони, але кожна з них безпечна для здоров’я, що дає прекрасний результат. Справа залишається за малим – вибрати потрібний вам варіант.

Відео по темі статті