Біла дієта для схуднення: меню, вхід і вихід, біло-зелена дієта

Спеціальна розробка дієтологів – біла дієта для схуднення. Вона представлена в декількох варіантах, що пропонують харчуватися продуктами виключно білого кольору. Вибираючи потрібний вам варіант, потрібно ознайомитися з усіма.

Перший варіант дієти

У першому варіанті дієта передбачає вживання таких білих продуктів, як капуста, кабачки, тобто білі овочі, біле м’ясо і білковий омлет. В якості основного напою рекомендується вибрати молоко. Така дієта виключає вживання цукру, хоч він і є білим, але далеко не дієтичним продуктом. Добове споживання калорій не повинне перевищувати 1200 ккал. Дієту дотримуються протягом 4 днів, в результаті втрачається 500-800 грам зайвої ваги.

Другий варіант

Цей варіант передбачає спільне вживання молочних продуктів з фруктами. Дієта триває 7 днів, ви можете скинути 3 – 5 кілограм. Зразкове меню білої дієти: сніданок випивайте зелений чай, можна з молоком маленької жирності, але без цукру. 200 грам маложирного сиру з’їжте на другий сніданок, на обід віддайте перевагу 200 грам фруктів. На полуденок порадуйте себе склянкою йогурту, ряжанки або кефіру. А на вечерю запасіться 200 г фруктів.

На початку дня дозволена чашка кави, напоїв протягом дня – чай на травах або негазована вода.

Дивіться також  Дієта на 10 днів для схуднення: найкраща і найефективніша дієта на 10 днів, сувора і проста дієта