Біомагнити для схуднення Nano Slim: сережки на вухо, як правильно носити, чи можна схуднути з їх допомогою

У даній статті будуть розглянуті інноваційні та ефективні Биомагниты Nano Slim для схуднення. При першому знайомстві вони виглядають дуже привабливо: два маленьких кругленьких металевих накладок, які кріпляться до вуха, один всередині іншого зовні.

Виробник обіцяє приголомшливий результат: за місяць зменшення ваги від 10 кг. Ввечері биомагниты для схуднення необхідно знімати, адже вночі мозкова активність відсутня, а його робота спрямована строго на мозок. Офіційною особою магнітів є Дженніфер Лопес, її спокусливі форми натякають, що результат отримано за допомогою саме цих диво-магнітів. Вона наводить статистику, що 80 із 100 беруть участь в експерименті жінок скинули понад 10 кг за три тижні. Ці цифри складно перевірити, адже тестування не було публічним. Тут залишається просто повірити виробнику.

Дія нанотехнології

Згідно інструкції, ці биомагниты Nano Slim необхідно закріплювати на конкретній точці вуха, яка від постійного масування викликає певні ефекти. Мозок отримує імпульси, які у сприянні з роботою тканин призводять до зменшення апетиту і спалюванню жирів. Виробник обіцяє, що магніти запускають процес спалювання жиру завжди, незалежно від хвороб і конституції тіла людини. Такі сережки на вухо здатні допомогти людині без дієт і навантажень скинути за місяць близько 20 кілограм.

Чи можна схуднути за їх допомогою?

Можливо на вушній раковині і правда існує точка, що відповідає за схуднення. Але акупунктурні точки на вусі розташовуються дуже близько, тому магніт необхідно встановлювати гранично точно. А ось вихідна інструкція на те, як носити правильно, не робить акценту. Є ще невідповідність у механізмі дії. Користі кори мозку для схуднення практично немає, єдина її допомога в тому, що вона може гостро запам’ятати правила здорового харчування і подавати певні сигнали при ухилі від техніки. Далі не зрозуміло, чому Нано Слім заявлені як Биомагниты, в їх складі немає нічого біологічного походження.

Дивіться також  Домашнє обгортання для схуднення: як зробити холодні обгортання і допомагають вони при схудненні

Зробивши цей огляд, можна прийти до висновку, що як засіб для зменшення ваги вони непридатні, зате як засіб заробітку грошей для своїх творців варіант ідеальний.

Відгуки

Олександра:

Замовила собі такі магнітики, чоловік і мама кажуть, що ефекту не буде. Ношу третій день, з установкою легко розібралася. Тепер подивлюся, які будуть результати, сподіваюся, що це не просто реклама.

Світлана:

А мені прийшли магніти в коричневій упаковці, хоча виробник заявляє синю або білу. Так менеджер сказав, що для максимального ефекту необхідно мінімум 4 пари, замовила, почала носити. Результатів поки що не бачу, чекаю, що буде далі.

Вікторія:

Користуюся магнітами вже 3 місяці, пішло 20 кг, до цього довго намагалася схуднути. Зараз в їжі себе не обмежую, але фітнес-зал намагаюся відвідувати регулярно, перші результати побачила через три тижні, рекомендую.

Марія:

Була у відпустці в США, там ці Биомагниты для схуднення дуже популярні, тепер вони є у продажу і в Росії, придбала, чекаю результатів.

Відео по темі статті