Ванни з содою і сіллю для схуднення: як приймати, рецепт від целюліту

Багато жінок мріють схуднути, причому так, щоб швидко і без довгих виснажливих фізичних вправ. Що тільки не роблять дівчата: і обтягують талію плівкою для спалювання жиру, і п’ють різні настої та чаї для схуднення. Але все це не дає швидкого ефекту, до того ж багато з цих процедур не завжди комфортні і навіть корисні для організму.

Іноді на складні і тривалі тренування прийоми препаратів для схуднення не вистачає часу і засобів, іноді це протипоказано за станом здоров’я, а виглядати красивою і стрункою хочеться кожній жінці.

Не так давно з’явився один чудодійний спосіб для схуднення – приймати ванни з содою і сіллю. Цей спосіб дуже дієвий, і дуже недорогий.

І насправді це дуже приємна процедура, багато корисного можна отримати, приймаючи такі ванни. Як приймати ванну з содою і сіллю від целюліту? Про це ви дізнаєтеся зовсім скоро.

Ванни з содою і морською сіллю дають позитивний результат не тільки у вигляді схуднення, але і дають ще плюси: допомагають виведенню шлаків і токсинів з організму, прибирають набряки, згладжують целюліт. Ще ця процедура розгладжує дрібні зморшки і робить шкіру більш пружною, прибирає дрібні прищики і почервоніння, пом’якшує загрубілу шкіру на колінах, ліктях і п’ятах. Допомагають ванни навіть при грибкових захворюваннях і показані при псоріазі. Крім цього, буде ще один чудовий ефект – ванна розслабить нервову систему, допомагає зняти стрес після важкого робочого дня, загальний стан організму покращиться.

Однак незважаючи на такі позитивні результати, далеко не всім можна приймати такі ванни.

Дивіться також  Відгуки на ліпосакцію стегон і сідниць і фото до і після процедури