Бомба для спалювання жиру (таблетки): з чого складаються капсули бомби, як діє зелена, червона і супер бомба

«Бомба» – досить відомий засіб для схуднення. Виробники стверджують, що це дуже ефективний засіб для зниження ваги, корекції фігури. За допомогою неї можна скинути від 6 до 12 кілограмів за один місяць. Жир піде з боків талії, інших проблемних зон. Так що ж таке таблетки бомба для спалювання жиру? Чи є сенс використовувати їх в боротьбі із зайвою вагою?

Склад диво-засоби

Таблетки не є лікарським засобом. Це означає, що немає ніяких досліджень, які доводили б безпеку і ефективність даного засобу. Виробництво ліків, їх склад, спосіб зберігання під наглядом, а виробництво біологічно активних добавок не контролюється.

До складу бомби входять кілька компонентів рослинного походження, наприклад, китайські водорості, також капсаїцин – алкалоїд стручкового перцю. Їм приписують яскраво виражені здібності до спалювання жиру, саме тому їх використовують в різних програмах схуднення.

Левокарнітин також міститься в таблетках «Бомба». Це амінокислоти, які не синтезуються в організмі, їх відносять до витаминоподобной групі. У медицині левокарнітин використовують для жирового обміну і метаболічних процесів. Дотримуючись певних умов, можна амінокислотами сприяє схудненню.

У пресі було кілька статей з повідомленням про те, що препарати з такою назвою були конфісковані, так як містять сибутрамін, заборонений для обігу в Росії. Препарати з цією речовиною використовуються для боротьби з ожирінням у всьому світі, воно є дуже сильним і діє на нервову систему.

Сибутрамін пригнічує апетит людини і змушує тіло виробляти тепло. Як наслідок, людина не їсть, калорії не надходять, а жир спалюється. У перші місяці застосування сибутрамін допомагає, але потім відбувається звикання і стабілізація ваги. Крім цього він має досить багато протипоказань, тому препарати, що містять сибутрамін, повинен призначати виключно лікар.

Дивіться також  Мелений зелений кава: як він виглядає, як розмолоти зерна

Як діє Бомба

Судячи з відгуків, бомба дійсно допомагає схуднути швидко. Її механізм дії передбачає комплексний вплив на обмін речовин. Левокарнітин найбільш активно допомагає знизити вагу за умови фізичних навантажень. Якщо у бомбі присутній сибутрамін, то пригнічується апетит, а теплообмін – збільшується. Водорості в складі бомби мають сечогінну, проносну дію, в результаті чого йдуть набряки і запори.

Показання та протипоказання

Чи існують показання та протипоказання до застосування?

Показанням до застосування є ожиріння. Але не завжди надмірна вага лікують таблетками, на самому початку просто змінюють харчування і спосіб життя. Таблетки будуть призначені, тільки якщо всі ці заходи безуспішні. Застосування БАД можливо тільки разом з дієтою.

Протипоказання: артеріальна гіпертензія, анемія, депресія, ішемічна хвороба серця, захворювання ШКТ, вік до 18 років, вагітність.

Як застосовувати

Бомбу призначають курсами, один курс – 30 днів. Приймають капсулу за 20-30 хвилин до їжі два рази на день, запиваючи теплою водою. Якщо виникла безсоння, то другу капсулу приймають до 18 годин.

Через місяць прийом таблеток припиняють, але протягом 2-3 місяців можна пити по одній капсулі в день, щоб підтримати отриманий результат. Якщо ожиріння у важкій формі, то через деякий час можна повторити курс.

Бомби бувають різні. Наприклад, зелена бомба для жіросжіганія, виготовлена на основі гарбуза, горіха, перцю і баштанних культур, так стверджує виробник. На Заході популярна червона бомба, її приймають один раз на день, за бажанням до або після сніданку.

Спалювач жиру супер бомба допомагає витрачати енергію 24 години на добу, що дозволяє худнути навіть уві сні.

Відео-матеріал по темі статті