Бомба для спалювання жиру (таблетки): з чого складаються капсули бомби, як діє зелена, червона і супер бомба

«Бомба» – досить відомий засіб для схуднення. Виробники стверджують, що це дуже ефективний засіб для зниження ваги, корекції фігури. За допомогою неї можна скинути від 6 до 12 кілограмів за один місяць. Жир піде з боків талії, інших проблемних зон. Так що ж таке таблетки бомба для спалювання жиру? Чи є сенс використовувати їх в боротьбі із зайвою вагою?

Склад диво-засоби

Таблетки не є лікарським засобом. Це означає, що немає ніяких досліджень, які доводили б безпеку і ефективність даного засобу. Виробництво ліків, їх склад, спосіб зберігання під наглядом, а виробництво біологічно активних добавок не контролюється.

До складу бомби входять кілька компонентів рослинного походження, наприклад, китайські водорості, також капсаїцин – алкалоїд стручкового перцю. Їм приписують яскраво виражені здібності до спалювання жиру, саме тому їх використовують в різних програмах схуднення.

Левокарнітин також міститься в таблетках «Бомба». Це амінокислоти, які не синтезуються в організмі, їх відносять до витаминоподобной групі. У медицині левокарнітин використовують для жирового обміну і метаболічних процесів. Дотримуючись певних умов, можна амінокислотами сприяє схудненню.

У пресі було кілька статей з повідомленням про те, що препарати з такою назвою були конфісковані, так як містять сибутрамін, заборонений для обігу в Росії. Препарати з цією речовиною використовуються для боротьби з ожирінням у всьому світі, воно є дуже сильним і діє на нервову систему.

Сибутрамін пригнічує апетит людини і змушує тіло виробляти тепло. Як наслідок, людина не їсть, калорії не надходять, а жир спалюється. У перші місяці застосування сибутрамін допомагає, але потім відбувається звикання і стабілізація ваги. Крім цього він має досить багато протипоказань, тому препарати, що містять сибутрамін, повинен призначати виключно лікар.

Дивіться також  Таблетки для схуднення Голдлайн: як їх правильно приймати