Жироспалювачі для схуднення: природні і ліпотропні, як вони працюють

Жироспалювачі для дівчат можна класифікувати на такі групи:

 • Біологічно активні речовини;
 • Ліки, які надають липолитический ефект. Їх ще називають ліпотропні спалювачі жиру;
 • Природні.
 • Фірмові схуднення від виробників спортивного харчування.
 • У цій статті ми відповімо на питання, як працюють схуднення, а також особливості природних та ліпотропних сжигателей жиру.

  Механізм спалювання жирів відбувається за рахунок прискорення обміну речовин, коли вода і жир виводяться з організму. В залежності від складу жіросжігателей, необхідного результату можна досягти, але при малорухливому способі життя дії ліпотропних речовин недостатньо.

  Ліпотропні жіросжігателі

  Ліпотропні схуднення прискорюють процеси обміну речовин. До складу продуктів спортивного харчування обов’язково входять ліпотропікі. Існує думка, що прийом ліпотропних жіросжігателей блокує дію калорій.

  До основних різновидів липотропиков, ефект яких незначно лише доведено, відносять: омега-3, холін, бетаїн, L-карнітин, мелатонін, лінолеву кислоту.

  Необхідно розуміти, що ліпотропні спалювачі жиру нададуть ефект тільки в разі дотримання дієти і фізичних навантажень. Тому що основний принцип дії речовини пов’язаний з прискоренням обміну речовин, але без обліку звільненої енергії. Якщо організм буде недостатньо завантажений фізичними вправами, жири повторно повернуться. Підбирати ці речовини повинен фахівець.

  Дивіться також  Мелений зелений кава: як він виглядає, як розмолоти зерна