Боннський суп для схуднення: як приготувати і яких результатів чекати

Чи ефективний боннський суп для схуднення: його корисні властивості та можливі результати дієти на його основі. Рекомендації по приготуванню і кращі рецепти. Плануючи розпочати боротися із зайвими кілограмами, всі з тугою думає про одноманітному і не завжди смачне меню, на якому доведеться сидіти до тих пір, поки вага не покажуть заповітної цифри.

Чи ефективний боннський суп для схуднення: його корисні властивості та можливі результати дієти на його основі. Рекомендації по приготуванню і кращі рецепти.

Плануючи розпочати боротися із зайвими кілограмами, всі з тугою думає про одноманітному і не завжди смачне меню, на якому доведеться сидіти до тих пір, поки вага не покажуть заповітної цифри. Однак дієтологи руйнують цей стереотип, пропонуючи низькокалорійні, але поживні і смачні страви. До таких належить і боннський суп, який останнім часом значиться практично у всіх рейтингах кращих жиросжигателей і входить в різні програми схуднення. Його варто спробувати хоча б для того, щоб переконатися на власному досвіді, що дієта може бути апетитною!

Що це за страва

Боннський суп — це низькокалорійне і поживне перша страва з овочів. Класичний рецепт включає в себе цибулю, капусту, помідори, перець, селеру і петрушку. Є різні варіації із заміною одних продуктів іншими, але суть від цього не змінюється.

Враховуючи його жиросжигающие властивості і низьку калорійність, боннський суп активно включають в меню для схуднення і навіть створили окрему дієту, в якій він є основним блюдом. На виході вона дає настільки приголомшливі результати, що його ім’ям стали називати цілу систему харчування для зниження ваги.

Як давно використовують боннський суп для схуднення, не скаже ніхто. У нього немає автора, патенту, і навіть в історичних джерелах про нього немає жодної згадки. У зв’язку з цим гіпотез про його походження не так вже й мало:

  • Місто Бонн, що розташувався в Німеччині, міг би стати його батьківщиною, але німці наполегливо відкидають їх зв’язок: ні в одному національному меню такого супу немає.
  • Бон — тибетська релігійна традиція, що включає духовні практики і правила вживання тих чи інших продуктів, могла запропонувати світу рецепт боннського супу, якщо б не одне «але»: ченці з Тибету воліють їсти свіжі овочі, а не відварювати їх.
  • Бон — один з японських свят, в меню якого раніше могло бути таке блюдо, але зараз його в національної кухні Країни Висхідного Сонця немає.
  • Бон — досить поширене прізвище по всьому світу: хто знає, може, один з її носіїв і став автором страви, але його повне ім’я кануло в Лету.
Дивіться також  Активоване вугілля для очищення організму: як і скільки пити?

Так що питання про походження і батьківщині супу залишається відкритим донині.