Фортранс для очищення кишечника: інструкція по застосуванню, ефективність

Як правильно приймати Фортранс для очищення кишечника та схуднення: дозування, схеми прийому. Оцініть всі плюси і мінуси цього препарату, дізнайтеся про побічні ефекти і аналогах. Все більшу популярність набуває самостійне очищення кишечника Фортрансом — одним з найбільш потужних проносних препаратів.

Як правильно приймати Фортранс для очищення кишечника та схуднення: дозування, схеми прийому. Оцініть всі плюси і мінуси цього препарату, дізнайтеся про побічні ефекти і аналогах.

Все більшу популярність набуває самостійне очищення кишечника Фортрансом — одним з найбільш потужних проносних препаратів. Однак він є ліками, що використовується суто в медичних цілях, — для лаважу товстої кишки перед хірургічними операціями і лабораторними дослідженнями. Надаючи осмотичну дію, цей розчин дозволяє усунути всі її вміст. Виправданим є його застосування в домашніх умовах і чи не зашкодить воно здоров’ю? Ось ті питання, якими повинні задатися всі, хто зважився на дану процедуру.

Інформація про препарат

Препарат виробляється у Франції, фармацевтичною компанією Beaufour Ipsen Industrie (Pharma). Являє собою дрібнодисперсний білий порошок без запаху. Інших лікарських форм у нього немає. Добре розчиняється у воді — на його основі готують проносний розчин і вживають всередину.

Продається в аптеках без рецепта, що і зробило його таким популярним для домашнього застосування. Зазвичай його можна купити в пакетиках, кожен з яких важить по 73,69 р. Вартість одного — близько $2,2. Можна одразу придбати картонну упаковку, в яку входять 4 пакети з порошком за ціною $8,5.

Основна діюча речовина — макрогол (поліетиленгліколь, ПЕГ). Це синтетичний полімер, який отримують з нафти та газу. Так що про натуральності препарату говорити не доводиться. Він складає основну масу порошку — 64 р. Інше:

  • куховарська сіль (хлорид натрію) — 1,46 г;
  • калієва сіль соляної кислоти (хлорид калію) 0,75 г;
  • харчова сода (гідрокарбонат натрію) — 1,68 г;
  • натрієва сіль сірчаної кислоти (сульфат натрію) — 5,7 м;
  • сахарин (сахаринат натрію) — незначна кількість для пом’якшення смаку.
Дивіться також  Дієта «Американські гірки»: варіанти, меню на кожен день, результати

Судячи зі складу, Фортранс є тією самою «хімією», яку створюють у сучасних лабораторіях. Однак люди, що зважуються на самостійне очищення кишечника, не бояться цього, так як для них важливий лише кінцевий результат. А в порівнянні з м’якими і щадними натуральними препаратами цей, дійсно, дуже потужний і ефективний. На жаль, про наслідки і здоров’я мало хто замислюється.