Браслет для схуднення: допомагає чи магнітний браслет для зниження ваги і обміну речовин

Багато людей бажають схуднути, але деякі хочуть проводити час в тренажерних залах або сидіти на дієтах. Вони часто кидають цю затію на половині шляху. Саме тому вони шукають альтернативні способи схуднення.

На прилавках магазинів і на сайтах інтернет-магазинів з’являються альтернативні чудодійні засоби, наприклад, магнітні браслети для схуднення. Інформації про них не дуже багато, але та, що є, викликає привід задуматися про ефективність новинки. Якщо є бажання, то можна поекспериментувати над організмом.

Що з себе являє браслет

Це виріб з вбудованим магнітом буває різноманітних кольорів і форм, має цікавий дизайн. Браслети є хорошим способом контролювати свою вагу і виглядати при цьому стильно і модно.

Магнітотерапія є профілактичним і лікувальним засобом. Вчені давно довели, що кожна людина має своє магнітне поле. На нього впливає магніт, який вбудований в браслет. Саме це явище і називається магнитотерапией. Магнітне поле такого браслета від 800 до 2200 Гаусов, магніти розміщені північним полюсом до магнітного поля людини.

Дивіться також  Кедрова бочка для схуднення: як провести процедуру і які є протипоказання