Браслет для схуднення: допомагає чи магнітний браслет для зниження ваги і обміну речовин

Багато людей бажають схуднути, але деякі хочуть проводити час в тренажерних залах або сидіти на дієтах. Вони часто кидають цю затію на половині шляху. Саме тому вони шукають альтернативні способи схуднення.

На прилавках магазинів і на сайтах інтернет-магазинів з’являються альтернативні чудодійні засоби, наприклад, магнітні браслети для схуднення. Інформації про них не дуже багато, але та, що є, викликає привід задуматися про ефективність новинки. Якщо є бажання, то можна поекспериментувати над організмом.

Що з себе являє браслет

Це виріб з вбудованим магнітом буває різноманітних кольорів і форм, має цікавий дизайн. Браслети є хорошим способом контролювати свою вагу і виглядати при цьому стильно і модно.

Магнітотерапія є профілактичним і лікувальним засобом. Вчені давно довели, що кожна людина має своє магнітне поле. На нього впливає магніт, який вбудований в браслет. Саме це явище і називається магнитотерапией. Магнітне поле такого браслета від 800 до 2200 Гаусов, магніти розміщені північним полюсом до магнітного поля людини.

Спостерігається ефект?

Далі потрібно розібратися, який ефект надає браслет для зниження ваги.

  • Такий браслет пригнічує відчуття голоду, нормалізує травлення. Хоча при носінні спеціальної сережки можна домогтися того ж самого ефекту.
  • Він знімає больові відчуття, перевтома, піднімає загальний тонус організму. Самопочуття людини, яка хоче схуднути, має покращитися.
  • Він є браслетом для обміну речовин, це необхідно для процесу схуднення. Всі органи людини активізуються, усуває здуття живота, запори і нетравлення.

На зап’ястях знаходяться активні зони, магніти впливають на них, тим самим прискорюючи метаболізм. Подаються імпульси в мозок, який примушує працювати в посиленому режимі всю м’язову масу. Це і є головним фактором зниження зайвої ваги.

Дивіться також  Маммопластика: збільшення грудей за допомогою мамопластики, відгуки і незалежну думку мамолога

Щоб отримати максимальний ефект, потрібно дотримуватися деяких правил:

  • Носіть браслет не більше 5 годин на день, але регулярно. Перед сном обов’язково знімайте.
  • Не носіть браслет разом з металевими прикрасами. Вони поглинають магнітні хвилі.
  • Браслет не повинен облягати руку, нехай він знаходиться вільно.
  • Зразу знімайте браслет, як тільки відчуєте неприємні відчуття.
  • Проконсультуйтеся з фахівцем перед тим, як вирішите його носити.

Лікарі кажуть, що застосування магнітотерапії для зниження ваги при дотриманні дієти ефективно, але ніхто не дає гарантії, що придбаний вами браслет, відповідає всім заявленим характеристикам.

Потрібно переконатися, що в браслеті знаходяться справжні магніти, що їх потужність 800-2200 Гаусов.

Якщо є сумніви, то краще залишити альтернативні способи схуднення, скориставшись перевіреними дієтами і фізичним навантаженням. Бути може, процес схуднення буде повільним, зате ефект від нього буде стійким.

Відео по темі статті