Чи можна качати прес під час вагітності і як

Якщо майбутня мама перебуває в хорошій фізичній формі, і якщо м’язи її тіла підтягнуті, процес пологів буде для неї простіше. Тому бажано задуматися про стан свого тіла заздалегідь. Але майбутніх мам, які до вагітності вели активний спосіб життя і займалися спортом, часто хвилює питання про те, чи можна качати прес під час вагітності, і як це робити, щоб не нашкодити ні собі, ні майбутній дитині. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Чи можна качати прес під час вагітності?

Звичайно, хитання преса при вагітності – це не обов’язкова процедура. Крім того, в ряді випадків ці вправи можуть бути протипоказані. В основному таке можливо при тих чи інших порушеннях в організмі або ж при слабкій фізичній формі. Точну відповідь на запитання про те, чи можна качати прес при вагітності, чи ні, повинен дати лікар, провівши ретельний огляд. Також потрібна консультація тренера для вагітних. Якщо жінка до вагітності постійно займалася спортом, у тому числі і качала прес, то зазвичай їй дозволяється робити це й під час вагітності, тільки в більш легкій формі.

Багато в питанні про те, чи можна вагітним качати прес, залежить від того, як це робити. Категорично забороняється качати нижній прес в положенні лежачи. Вправи на прес для вагітних припускають сидіння на стільці і поступовий підйом ніг.

Фізична активність під час вагітності – це важливий запорука народження міцного і здорову дитину. Важливо, щоб програму занять розробив для вас фітнес-тренер для вагітних, оскільки тільки він може визначити оптимальну навантаження, яка не загрожує ризиками для дитини.

Дивіться також  Вправи Кегеля для чоловіків: як правильно виконувати