Чищення печінки вівсом в домашніх умовах: як заварювати і пити

Чому овес здавна використовують для очищення печінки: склад і механізм дії. Будь використовувати і як приготувати: рецепти відварів, настоїв, киселів. Рекомендації за методикою очищення. У людини є органи, які повязують воєдино весь організм.

Чому овес здавна використовують для очищення печінки: склад і механізм дії. Будь використовувати і як приготувати: рецепти відварів, настоїв, киселів. Рекомендації за методикою очищення.

У людини є органи, які пов’язують воєдино весь організм. Навіть найменше порушення їх роботи призводить до серйозних захворювань. До них відносять і печінка — природний «фільтр», що захищає від несприятливої дії зовнішнього середовища.

А оскільки ми живемо в таких екологічних умовах, які досить швидко «засмічують» організм, існує багато народних рецептів очищення: по Малахову, Андреаса Моріцу, тюбажа. Сьогодні розглянемо один з них — чищення печінки вівсом.

Чим корисний овес?

Дієтологи дуже «люблять» цей злак, так як вважають його ідеально збалансованим за складом. Розглянемо компоненти, які позитивно впливають на печінку:

  • органічні кислоти (щавлева, ерукової, малоновая) — зв’язують шкідливі з’єднання і виводять їх з організму;
  • клітковина знижує холестерин в крові, нормалізує моторику кишечнику, як «губка» вбирає токсини і виводить їх з калом;
  • крохмаль — безпосередньо з очищенням печінки не пов’язаний (цей «повільний» вуглевод перешкоджає різких коливань глюкози в крові, в результаті людина не відчуває голоду і не передає, що дає можливість органу «відпочити» від безперервної переробки їжі);
  • комплекс вітамінів і мінералів – благотворно впливає на діяльність усіх клітин організму, в тому числі і гепатоцитів.

Для очищення печінки використовують необроблений овес. Він зовсім не схожий на звичні пластівці швидкого приготування, але саме в ньому збережені всі корисні властивості.

Дивіться також  Родзинки для схуднення: користь і шкода, правила вживання, рецепти