Дарсонваль від целюліту: як застосовувати в домашніх умовах і наскільки він ефективний

Вчимося використовувати Дарсонваль від целюліту в домашніх умовах. Наскільки він ефективний? Рейтинг кращих компактних апаратів. Як вибрати якісний. В кінці XIX століття Жак Арсен дарсонваля, французький фізіолог, зайнявся вивченням питання, як мікроструми впливають на людський організм.

Вчимося використовувати Дарсонваль від целюліту в домашніх умовах. Наскільки він ефективний? Рейтинг кращих компактних апаратів. Як вибрати якісний.

В кінці XIX століття Жак Арсен д’арсонваля, французький фізіолог, зайнявся вивченням питання, як мікроструми впливають на людський організм. Він створив апарат з виробництва імпульсів, які запускали ряд біохімічних процесів на клітинному рівні, що дозволяло вирішувати багато фізіологічні проблеми. Вчений навіть не підозрював, що прилад буде названий його ім’ям, вдосконалюється і буде активно використовуватися в косметології століття.

Останнім часом все частіше сперечаються про те, наскільки ефективний Дарсонваль від целюліту і варто включати дану процедуру в комплексну програму по боротьбі з ним.

Ефективність

Є різні відгуки про те, допомагає Дарсонваль від целюліту чи ні. Хтось захоплений впливом мікрострумів, а хтось відзначає відсутність навіть найменшого ефекту.

З наукової точки зору і подачі виробників апарату його дія цілком зрозуміло і повинно справлятися з апельсиновою кіркою, так як високочастотний струм:

 • нормалізує лимфоток, який виводить з організму надлишок рідини, токсини, шлаки;
 • розбиває венозні застої;
 • розгладжує шкіру;
 • регенерує клітини;
 • тонізує кровоносні судини;
 • прибирає набряки;
 • підтягує пухку шкіру;
 • покращує роботу кровоносної системи, яка доставляє до тканин необхідні поживні речовини і кисень, що є активним жіросжігателя;
 • прискорює процес розщеплення жирових капсул під шкірою.

Прилад виробляє струм високої частоти з мінімальною силою, змушуючи його проникати в підшкірні шари і впливати на проблемні місця, покращує клітинний метаболізм. В результаті жирові відкладення розщеплюються і виводяться. Так має бути в ідеалі, згідно з науковими дослідженнями.

Питання в тому, чому все-таки лікування целюліту Дарсонвалем не завжди виявляється ефективним. Пояснюється це тим, що струм виробляється настільки слабкий, що він:

 • не може проникнути занадто глибоко в шкіру, а значить, навіть якщо у верхніх шарах жирові клітини будуть зруйновані і виведені з організму, знизу їм на заміну прийдуть нові, до яких імпульси не змогли дістатися;
 • дуже слабо впливає на кровоносну систему, від якої багато в чому залежить клітинний метаболізм і збагачення тканин киснем — головним жіросжігателя.
Дивіться також  Очищення по Марві Оганян: докладний опис методики, список трав і рецепти

Так, стан шкіри після Дарсонваля помітно покращиться, навіть вирівняється її рельєф, але целюлітні відкладення навряд чи кудись подінуться. Тому дану процедуру рекомендується виконувати тільки на початкових стадіях захворювання. А далі особливо на неї розраховувати не варто.

Хоча як приємних бонусів можна отримати гарний настрій і відмінне самопочуття, так як дарсонвалізація чинить на тіло загальне розслаблюючу дію і має масажним ефектом.