Дарсонваль від целюліту: як застосовувати в домашніх умовах і наскільки він ефективний

Вчимося використовувати Дарсонваль від целюліту в домашніх умовах. Наскільки він ефективний? Рейтинг кращих компактних апаратів. Як вибрати якісний. В кінці XIX століття Жак Арсен дарсонваля, французький фізіолог, зайнявся вивченням питання, як мікроструми впливають на людський організм.

Вчимося використовувати Дарсонваль від целюліту в домашніх умовах. Наскільки він ефективний? Рейтинг кращих компактних апаратів. Як вибрати якісний.

В кінці XIX століття Жак Арсен д’арсонваля, французький фізіолог, зайнявся вивченням питання, як мікроструми впливають на людський організм. Він створив апарат з виробництва імпульсів, які запускали ряд біохімічних процесів на клітинному рівні, що дозволяло вирішувати багато фізіологічні проблеми. Вчений навіть не підозрював, що прилад буде названий його ім’ям, вдосконалюється і буде активно використовуватися в косметології століття.

Останнім часом все частіше сперечаються про те, наскільки ефективний Дарсонваль від целюліту і варто включати дану процедуру в комплексну програму по боротьбі з ним.

Ефективність

Є різні відгуки про те, допомагає Дарсонваль від целюліту чи ні. Хтось захоплений впливом мікрострумів, а хтось відзначає відсутність навіть найменшого ефекту.

З наукової точки зору і подачі виробників апарату його дія цілком зрозуміло і повинно справлятися з апельсиновою кіркою, так як високочастотний струм:

 • нормалізує лимфоток, який виводить з організму надлишок рідини, токсини, шлаки;
 • розбиває венозні застої;
 • розгладжує шкіру;
 • регенерує клітини;
 • тонізує кровоносні судини;
 • прибирає набряки;
 • підтягує пухку шкіру;
 • покращує роботу кровоносної системи, яка доставляє до тканин необхідні поживні речовини і кисень, що є активним жіросжігателя;
 • прискорює процес розщеплення жирових капсул під шкірою.

Прилад виробляє струм високої частоти з мінімальною силою, змушуючи його проникати в підшкірні шари і впливати на проблемні місця, покращує клітинний метаболізм. В результаті жирові відкладення розщеплюються і виводяться. Так має бути в ідеалі, згідно з науковими дослідженнями.

Питання в тому, чому все-таки лікування целюліту Дарсонвалем не завжди виявляється ефективним. Пояснюється це тим, що струм виробляється настільки слабкий, що він:

 • не може проникнути занадто глибоко в шкіру, а значить, навіть якщо у верхніх шарах жирові клітини будуть зруйновані і виведені з організму, знизу їм на заміну прийдуть нові, до яких імпульси не змогли дістатися;
 • дуже слабо впливає на кровоносну систему, від якої багато в чому залежить клітинний метаболізм і збагачення тканин киснем — головним жіросжігателя.
Дивіться також  Препарати для чищення печінки: ефективність, рейтинг кращих, огляд популярних

Так, стан шкіри після Дарсонваля помітно покращиться, навіть вирівняється її рельєф, але целюлітні відкладення навряд чи кудись подінуться. Тому дану процедуру рекомендується виконувати тільки на початкових стадіях захворювання. А далі особливо на неї розраховувати не варто.

Хоча як приємних бонусів можна отримати гарний настрій і відмінне самопочуття, так як дарсонвалізація чинить на тіло загальне розслаблюючу дію і має масажним ефектом.