Дієта без вуглеводів: меню дієти з низьким вмістом вуглеводів

При першому прочитанні назви дієти можуть виникнути помилки, що вона припускає повна відмова від вуглеводів в харчуванні. А у тих, хто близько не знайомий з темою схуднення, з’являться ще більше запитань про продукти з білками і вуглеводами і функціях обох мікроелементів.

Насправді, дана система харчування дуже проста і її не дуже складно дотримуватися.

Залежно від статури, способу життя і харчування за перший тиждень такої дієти можна втратити до 3-х кілограм. Таке схуднення, як запевняють лікарі, найдієвіший і здорове. Не варто гнатися за швидкими результатами, потрібно довіритися тривалих дієт, оскільки вони не тільки сприяють позбавленню від небажаного ваги, але і збережуть м’язи, а після закінчення велика ймовірність не набрати скинуті кілограми.

Правила харчування з обмеженням вуглеводів

Звичайний людський раціон становить у відсотковому співвідношенні 25% жирів, 25% білків і 50% вуглеводів. Але це в ідеалі, причому не всі мікроелементи ми отримуємо з корисних продуктів, що веде до набору ваги і викликає захворювання, погане самопочуття і похмурий зовнішній вигляд.

Дієта з низьким вмістом углеводовменяет місцями співвідношення, тобто білків потрібно споживати вже 50% і більше від усієї надходить в організм їжі. Такий спосіб дає ріст м’язів і спалювання жиру при підключенні тренувань. І протеїни набагато довше зберігає відчуття ситості, завдяки чому виключається переїдання. До того ж, якщо таку їжу правильно готувати, вона виявиться мало енергоємної і смачною.

Продукти з високим вмістом білка: м’ясо, риба і морепродукти, молочні і кисломолочні продукти, гриби, боби, горіхи.

Але, дотримуючись дієти з пониженим вмістом вуглеводів, нехтувати останніми зовсім не варто. Головне, щоб вони не перевищували білки і були корисними. Ніяких швидких вуглеводів у раціоні: шоколаду, печива, морозива, тортів і іншого. Тільки природна і корисна їжа.

Дивіться також  Дієта на яйцях для схуднення: які яйця варені, сирі курячі або перепелині краще для дієти

Вуглеводні дозволені продукти: крупи, овочі, фрукти і сухофрукти, хліб грубого помелу.

Дуже важливо на такій дієті стежити за питним режимом, особливо якщо присутні спортивні навантаження. Близько 1,5-2 літрів в день води без газу, чай і кава підуть тільки на користь і наситять рідиною м’язи, прискорює розпад жирів в організмі. Крім іншого правильне вживання води допомагає боротися з набряками, виводить надлишки солі, токсини.

Білковий вечеря має припадати не пізніше, ніж за дві години до сну. Це навіть не пов’язано з схудненням, так організму буде легше переварити їжу і вранці не буде відчуття тяжкості пізно від з’їденої їжі.

Термін дієти триває від тижня до одного місяця. Більше її дотримуватися не варто, так як вживання білкової їжі в такому обсязі ускладнює роботу нирок. У зв’язку з цим людям, що страждають нирковими захворюваннями, дана система суворо протипоказана.

Є також і білкові разгрузы, що приносять в результаті до мінус 2-х кілограм за день. Їх можна влаштовувати на одному продукті (сирі, м’ясі) або ж цілий день їсти будь-яку білкову їжу.