Дієта БУЧ: меню дієти і білково-вуглеводне чергування

Вже давно стало ясно перевага чергування білків і вуглеводів над жорстким урізанням їжі і голодуванням. Така дієта більш прийнятна хоча б тим, що на ній можна їсти до насичення і дійсно худнути. Лише потрібно слідувати декільком правилам.

Чергування білкової і вуглеводної дієти безпечно для організму, підходить для харчування спортсменів, при сильних розумових навантаженнях, людям, що страждають ожирінням і для нормалізації здорового раціону. Миттєвого результату через пару днів чекати не варто, а от стійкий, не теряемый з часу – так.

Дія і правила дієти

При малому надходженні вуглеводів з їжею, організм починає витрачати свої запаси, щоб спалювати жир, незалежно від того, стільки інших мікроелементів було вжито. Разом з тим активне споживання білків не дає зруйнуються м’язів, тому ця дієта відмінно підійде спортивним людям.

Також рекомендується три рази на тиждень приділяти фізичному розвитку, навіть не тільки заради прискореного схуднення, а для здоров’я і міцності м’язів. Активністю краще займатися у вуглеводні або змішані дні, так як в такий час набагато більше енергії.

Вуглеводні дні спрямовані на підтримання балансу, щоб організм не переходив в режим «екстреного запасания жирів», як це часто буває на швидких, голодних дієтах. Змішані дні допомагають повністю відновиться і розслабиться. На таких днях добре виводиться зайва рідина.

Не варто нехтувати вуглеводами в білкові дні і навпаки. Головне – білки повинні перевищувати вуглеводи.

На кожен кілограм ваги має припадати 3 грами білка в білкові дні, і 4 грама вуглеводів у вуглеводні дні. Калорійність не повинна виходити за рамки 1500 калорій, так схуднення буде ефективніше.

До плюсів можна віднести і порівняно легке і дешеве меню дієти БУЧ.

Дивіться також  Експрес схуднення за 3 дні: швидка кефірна дієта

Така дієта абсолютно не впливає на настрій, вона не голодна і підтримує загальний стимул.