Дієта на яйцях для схуднення: які яйця варені, сирі курячі або перепелині краще для дієти

Те, що дієта на яйцях для схуднення так популярна, зовсім не випадково. При невеликій калорійності (1 штука – близько 100 ккал), яйце – справжня криниця надзвичайно корисних для організму вітамінів, макро – і мікроелементів, амінокислот. Її вибирають за простоту і швидкість приготування рекомендованих страв, стійкість результату і збалансованість, не справляє негативного впливу на обмін речовин.

Однак є й недоліки. Дієта на курячих яйцях підійде тільки для організованих людей, здатних точно дотримуватися меню та графік харчування, не допускаючи жодних зривів. Продукти треба вживати строго визначеному порядку, без будь-яких замін і перестановок. Одна помилка – і всі зусилля пропадають марно – треба починати все спочатку. Крім того, така дієта не підійде для алергіків.

Основні правила

Найбільш поширена дієта на варених яйцях. Вона розрахована на термін 10-14 днів і триразовий графік харчування. Результат – до 6 кг скинутої ваги.

Протягом цього часу пропонується вживати в їжу некруто варені яйця (2 штуки кожен раз, коли їсте), свіжі овочі і фрукти, різні сорти пісного м’яса, приготовані без додавання олії (можна приправи і спеції), і знежирені кисломолочні продукти. В якості пиття – зелений чай без цукру і негазована лужна мінеральна вода (не менше двох літрів в день).

Суворо заборонені напої, що містять кофеїн, чорний чай, солодке, гостре, жирне і борошняне, будь-які масла як рослинного, так і тваринного походження, а також перекушування між основними прийомами їжі

Будь-який зрив автоматично тягне за собою припинення дієти – ефекту все одно вже не буде.

Поєднуйте дієту із заняттями спортом. Не обов’язково ходити у фітнес-клуб і спортивний зал – цілком достатньо зарядки вранці, 10-15-хвилинної пробіжки або просто покрутіть обруч.

Дивіться також  Дієта 8: меню на тиждень, опис та поради з правильного харчування

Щоб закріпити досягнутий результат, після закінчення дієти не кидайтесь відразу на заборонені продукти. Продовжуйте поряд з тим, що входить у ваш звичайний раціон, включати і рекомендовані дієтою продукти. Харчуйтеся таким чином хоча б протягом 7 днів.