Дієта діабетика для схуднення: сувора дієта для інсулінозалежних діабетиків

Діабет – це захворювання, яке провокує збій в системі обміну речовин. Тому природно, що все, що страждають подібною недугою, мають проблеми з вагою.

При цукровому діабеті в меню людини є багато обмежень, тому бажано скласти вірне меню, в якому не повинно бути продуктів, підвищують рівень цукру. Найбільш забороненими є продукти, у складі яких присутні швидкі вуглеводи. Тому низкоуглеводная дієта діабетика для схуднення стане ідеальним варіантом.

Низкоуглеводная дієта

Кращою системою харчування для діабетиків може стати дієта, що передбачає вживання в їжу тільки тих продуктів, в яких дуже мало вуглеводів. Більшість дієтологів запевняють, що при такому режимі харчування людина завжди буде ситим. Але протягом деяких днів буде йти адаптація до нового варіанту харчування і, можливо, худне відчує якусь втому чи стане дратівливим.

Дієта для інсулінозалежних діабетиків передбачає деякі вимогу по відношенню до споживаної рідини. Протягом доби необхідно випивати мінімум 2 літри чистої питної води, а то й більше. Дозволяється також пити мінеральну воду без газу, чай на травах і ягодах. Основне правило – пити після закінчення півгодини після прийому їжі.

Дивіться також  Яєчна дієта на 7 днів, меню, особливості, протипоказання