Веганська дієта для схуднення: салати, страви; як схуднути вегану

Веганство з’явилося в 1944 році, засновником цього руху був англієць Дональд Уотсон. Веганство – це різновид вегетаріанства, тільки більш сувора форма. Якщо у вегетаріанство є можливість вживати в їжу яйця і молочні продукти, то веганство підтримує повний відмова від тваринної їжі. Навіть у веганстве є свої течії. Є вегани, які їдять тільки сирі овочі, а є ті, хто їсть тільки фрукти.

Насправді серед веганів і не зустрінеш людей із зайвою вагою, звідси багато і цікавляться саме веганским харчуванням. Ось так і з’явилася веганська дієта для схуднення.

Харчування веганів складається тільки з рослинної їжі, вони відмовляються не тільки від м’яса тварин, птиці та риби, але і від того, що вони виробляють (яйця, молоко, сир).

Однак у такої дієти є свої мінуси. Продукти для веганів містять далеко не всі вітаміни, необхідні людському організму, наприклад, у справжніх веганів спостерігається дефіцит вітаміну В12, тому дотримуючись цієї дієти, необхідно контролювати вітамінний баланс і компенсувати недолік додатковими препаратами.

 

Як схуднути вегану? Легко. Давайте розглянемо кілька рецептів страв для схуднення вегански.

Дивіться також  Дієта медиків 14 днів: зразкове меню на 14 днів і вихід з дієти