Дієта для ласунів – шоколадна дієта!

       Шоколад – це, безсумнівно, смачно. Багато хто з нас просто не уявляють своє життя без шоколаду, і готові відмовитися від чого завгодно, але не від часточки цього ласощі хоча б раз на день. Але що ж робити, якщо хочеться схуднути, а від шоколаду не відмовитися? Вихід – сісти на шоколадну дієту! Дана дієта жорстко обмежує вживання інших продуктів, але справжні ласуни можливо без сумніву підуть на цей крок.

Опис дієти:

Тривалість – 7 днів.

Протягом дня необхідно з’їдати 2 великі шоколадки (без горіхів і наповнювачів) і пити зелений чай. Смачно, не чи правда?

За час цієї дієти можна втратити до 5-7 кг Однак не забувайте, що після закінчення дієти не варто накидатися на звичайну їжу, щоб не повернути втрачене за пару днів.


Хочеться застерегти, при такому раціоні організм може бурхливо відреагувати. Можливі головні болі, слабкість, сонливість. Будьте готові до цього. У дні, в які ви виконуєте цю дієту, необхідно приймати полівітаміни, з-за того, що з шоколадом не надходить всіх речовин, необхідних організму. Також краще обмежити фізичну активність, але якщо ви не відчуваєте дискомфорту, заняття спортом не заборонені.

Повторювати дану дієту варто не раніше, ніж через місяць. Смачного схуднення!

Не нехтуйте фітнесом! Наприклад, Джилліан Майклс, 100% посилить результат вашої дієти ????

Дивіться також  Скільки калорій в макарони з твердих сортів пшениці, відварених з маслом