Що таке роздільне харчування для схуднення: користь, шкоду, результати

Перепробували безліч дієт, але вага раніше повертається? Не дивно: будь-яка дієта – це завжди обмеження, на які організм реагує стресом. І як наслідок – після того, як дієта закінчується, починає з потрійною силою робити запаси.

Щоб вага не повернувся, потрібна не триденна дієта, яка, як правило, тільки шкодить вашому організму. Потрібно змінити сам підхід до схуднення, раз і назавжди налагодити свій раціон таким чином, щоб було і смачно, і ситно, і корисно, і при цьому не відкладалося на боках. Ідеальний варіант – правильне харчування (не плутати з роздільним!). Про те, що таке дробове харчування, як воно допомагає схуднути і які продукти необхідно вживати його прихильникам, ми сьогодні і поговоримо.

Дробове харчування: що це таке і з чим його їдять

Насамперед варто запам’ятати: це – не дієта, а спосіб життя. Тобто обмежувати споживання будь-яких продуктів не доведеться – строгих правил дробовому харчуванні немає. Зате є обмеження в розмірах порцій – і в цьому, власне, полягає вся суть дрібного харчування.

Така система живлення підходить людям терплячим, пунктуальним, має самодисципліною. Або тим, що прагне виховати в собі перераховані вище якості. Тому що харчуватися доведеться строго по годинах, а про “смачненьким” в перервах між прийомами їжі – забути назавжди.

Є часто маленькими порціями – основне правило і принцип дрібного харчування.

Доведеться звикнути до відсутності звичних сніданків, обідів і вечерь. Триразовий режим харчування перетвориться в п’ятиразовий, “перше, друге і компот” – маленькі порції. В іншому ніяких особливих обмежень не накладається. Головне – щоб їжа була здоровою.

Дивіться також  Скільки калорій в світлому пиві, нефільтрованому, безалкогольному