Дієта для підшлункової: що є при хворий підшлунковій залозі

На час загострення раціон хворого зазнає серйозні зміни, тому необхідна правильна дієта для підшлункової залози. В основу дієти лягли відомі всім заборони на алкоголь, жирну, солодку, смажену та гостру їжу. Дієта просто необхідна при загостреннях і не менш важлива для профілактики, щоб уникнути ускладнень.

Дієту рекомендується почати з триденного голодування, протягом якого можна пити Боржомі без газу та узвар з шипшини. За раз можна пити не більше 1 склянки.

Нерідко голодування може проходити протягом пари тижнів. Все залежить від типу загострення підшлункової. Тому, якщо через тиждень харчування при загостренні підшлункової не нормалізується, пацієнту штучно вводять рідку їжу прямо в кишечник.

Сама дієта при хвороби підшлункової призначається на строк від 5 до 7 днів. Рекомендується тільки напіврідку варену або тушковану їжу і тільки маленькими порціями. Подібний раціон малокалориен і містить певну норму білка і дуже малу кількість жирів і легкозасвоюваних вуглеводів.

Продукти, які містять в собі важку клітковину, слід зовсім виключити зі свого меню. Що є при хворий підшлункової, можна дізнатися після ознайомлення зі списком заборонених продуктів.

Дивіться також  Дієта 3 стіл: меню дієти по Певзнеру для дітей і для дорослих