Дієта медиків 14 днів: зразкове меню на 14 днів і вихід з дієти

З самої назви легко здогадатися, ким була розроблена дана дієта. Навіщо, для кого і що в себе включає ця дієта розглянемо далі. Дієта медиків 14 днів дозволяє скинути близько 10-13 кг за два тижні і розрахована на людей, які готуються до будь-яких операціях найближчим часом з метою зменшення появи ускладнень.

Вона передбачає вимогливе виконання режиму харчування і піддає організм сильного стресу, тому спочатку необхідно задуматися про свій фізичний стан і проконсультуватися з фахівцем, щоб у підсумку не втратити вага разом зі здоров’ям.

Особливості дієти медиків

  • Дотримувати всі правила зможуть лише самі терплячі, оскільки дана дієта дуже строго обмежує в їжі, іноді доведеться навіть голодувати.
  • Базою є вода. Саме за рахунок неї організм позбавляється від токсинів, шлаків і всього шкідливого, що накопичилося в організмі за тривалий час.
  • На відміну від багатьох інших дієт, цього способу схуднення не можна дотримуватися все життя, так як організм майже не отримує поживних речовин.
  • Більшість відгуків є позитивними. Багато хто відзначає, що почуття голоду проходить через три-чотири дні, а потім організм починає звикати до малого кількістю їжі, у чому полягає суть схуднення.
  • Підходить малій кількості людей, які абсолютно здорові і не потребують прийомах препаратів, певної їжі та ін. Категорично забороняється пробувати дієту людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, нирок, серця, печінки та ін. Також не рекомендується спортсменам, оскільки кількість споживаних калорій не буде покривати енергетичні витрати внаслідок високої фізичної активності.
  • Шкіра може стати в’ялою і обвислій, так як вага йде у великій кількості за короткий проміжок часу, і вона не встигає стягуватися.
  • Методика не є прикладом збалансованого харчування, тому медики радять використовувати цю дієту лише в критичних ситуаціях і повторювати не раніше, ніж через кілька місяців.
Дивіться також  Дієта однієї тарілки: правило тарілки здорового харчування для схуднення

В меню дієти медиків для схуднення більшою мірою входить вода, чай, молоко. З продуктів — овочі, деякі фрукти, м’ясо, сир.

Меню і правильний вихід з дієти

Зразкове меню на кожен день виглядає наступним чином:

На перший, третій, восьмий, десятий і чотирнадцятий дні в раціон входить лише пляшка мінеральної води, яку потрібно розділити на шість прийомів.

Другий, п’ятий, дев’ятий, дванадцяті дні – молоко в різних кількостях і яблуко, в останні дні допускаються овочеві салати, чай, варені яйця, в невеликих кількостях м’ясо, овочевий бульйон, сир і зелень, але необхідно поєднувати лише деякі продукти, щоб не збивати організм.

Вихід з дієти:

Оскільки дієта є дуже жорсткою, то в більшості випадків люди, які дійшли до кінця, вирішують більше ніколи не пробувати знову сидіти на дієтах, що чревате наслідками. Вага може повернутися в ще більшій кількості, ніж було раніше.

Саме тому існують правила і поради щодо виходу з дієти. Дієтологи радять поступово додавати по 200-300 кілокалорій щодня, цифра поки не досягне добової норми. Їсти потрібно маленькими порціями в невеликих кількостях, не наїдатися на ніч. Важливим правилом є стриманість по відношенню до їжі, багатої вуглеводами.

Детальніше про протипоказання

Захворювання шлунково-кишкового тракту (виразка шлунка, гастрит, порушення роботи кишечника і так далі), серцево-судинної системи, хронічні захворювання органів. Ця дієта протипоказана людям, що страждають анемією (знижений рівень гемоглобіну в крові) і загальною слабкістю, алергікам (особливо на продукти, які необхідно їсти при дієті медиків).

Відео-матеріали по темі статті