Ефективна дієта на 4 дні – розвантажувальна: швидкий спосіб схуднути

Всі екстрені дієти, розраховані на кілька днів, дуже ефективні, але за умови, що вам потрібно терміново скинути кілька зайвих кілограмів, як правило, до якоїсь події. Але разом з тим, це величезний стрес для організму, тому, звертаючись до допомоги таких дієт, ви повинні усвідомлювати ризик. Крім того, вони абсолютно не підходять для огрядних людей, яким потрібно скидати велику вагу. Вашій увазі будуть представлені кілька експрес-дієт, а яка найефективніша дієта на 4 дня саме для вас, виберіть самі.

Акторська дієта

Дієта акторів триває чотири дні. І за цей період ви можете позбутися від 4 кг зайвої ваги. Вона отримала свою назву тому, що дуже популярна серед людей мистецтва: акторів, танцюристів.

Так як останній день дієти передбачає вживання вина, то краще, щоб він припав на вихідний день. Сіль, цукор, приправи категорично заборонені. Рецепт дієти полягає в наступному:

  • Середовище. Відварений рис без солі та жирів, томатний сік.
  • Четвер. Знежирені сир і кефір.
  • П’ятниця. Відварна курка, зеленого чаю скільки завгодно.
  • Субота. Пляшка червоного сухого вина, твердий сир. Вино випити протягом дня, заїдаючи сиром. Воду на четвертий день пити забороняється.
Дивіться також  Дієта номер 8 при діабеті: страви для діабетиків, поради по правильному харчуванню