Дієта моделей для схуднення перед показом

Модельні параметри – це мрія багатьох дівчат. Дійсно, стрункі точені фігурки моделей не можуть не вражати і не захоплювати. І ясно, що для отримання такого результату їм доводиться йти на багато жертв. Звичайно, багатьом неймовірно цікаво, на яких дієтах сидять моделі. Існує безліч варіацій модельних дієт, як жорстких, так і не дуже. Взагалі моделям потрібно бути в тонусі завжди, тому правильне харчування для них незамінне. Але також вони люблять експрес-дієти, розраховані на кілька днів, до яких найчастіше вони вдаються перед показами або фотосесіями. Одна з них так і називається — дієта моделей або модельна дієта.

Особливості та принципи модельних дієт

Моделі вдаються не тільки до жорстких дієт, але і дотримуються правильного харчування, вживаючи їжу, багату вітамінами і мінералами. Це дає їм можливість зберігати життєву енергію і здоров’я, незважаючи на недосипання і фізичні навантаження.

Класична дієта для моделей триває три дні, передбачає жорсткі обмеження, раціон на білках і практично повна відсутність вуглеводів. Ефективність дійсно висока – декількох кілограм як не бувало. Ідеальний варіант, якщо вам належить серйозний захід, і необхідно швидко прийти у форму.

Звичайно, дієта моделей на 3 дні має як переваги, так і недоліки. Так, завдяки дуже малому білкового раціону організм швидко розвантажується, а зайві обсяги йдуть. Через відсутність вуглеводів можна відчути слабкість, але три дні – це термін, за який організм не встигне виснажитися. Також, таким чином ми можемо поліпшити травлення і наситити організм білком.

При цьому дієта досить важка, і якщо підійти до неї неправильно, вона може погіршити наявні захворювання, в тому числі і хронічні.

Дієта топ моделей має ряд протипоказань. Вона не рекомендується людям зі слабкою травної, ендокринної, серцево-судинною системою, ослабленим імунітетом і, звичайно, вагітним і годуючим жінкам.

Дивіться також  Скільки калорій в хурмі корольок, як її споживати для зниження ваги

Дієта моделей 2-4 кг 3 дні ґрунтується на білкових продуктах. Їх перевага в тому, що вони чудово насичують, тому мучитися від голоду сильно не доведеться. Крім того, вживання білків допомагає запобігти втрати м’язової маси. Організм засвоює такі продукти дуже довго, витрачаючи на це більше енергії, ніж отримує. За рахунок цього і відбувається швидке схуднення, так необхідне моделям перед показами, а нам – перед важливим заходом або після рясних застіль.

Що стосується модельного харчування, то їм завжди рекомендується пити багато води, відмовлятися від шкідливих звичок і харчуватися помірно і збалансовано. Крім того, щоб виглядати стрункіше на показі, протягом 12 годин до нього вони не вживають рідини.

Нижче будуть розглянуті найбільш ефективні дієти моделей. Що стосується результатів, то за три дні така експрес-система дозволить скинути 1-4 кілограма. Додатково ви зможете позбутися від зайвої рідини в організмі. Відповідно, підуть набряки, і обсяги тіла стануть менше.