Дієта Монтиньяка: опис фаз, ефективність, меню на тиждень і рецепти

Наскільки ефективна дієта Монтиньяка: її сутність і докладний опис фаз з рекомендаціями. Складаємо меню на тиждень на кожен день. Вибираємо кращі рецепти. Ось уже близько 30 років не втрачає популярності дієта Монтіньяка — французького дієтолога, який розробив її для власного схуднення.

Наскільки ефективна дієта Монтиньяка: її сутність і докладний опис фаз з рекомендаціями. Складаємо меню на тиждень на кожен день. Вибираємо кращі рецепти.

Ось уже близько 30 років не втрачає популярності дієта Монтіньяка — французького дієтолога, який розробив її для власного схуднення. Вона приваблює високою ефективністю (сам автор за 3 місяці втратив 16 кг), відсутністю почуття голоду і науковою обґрунтованістю. На тлі останніх новин в дієтології, що сповіщають про те, що система добової калорійності терпить крах, є всі підстави припускати, що методика француза отримає нове дихання і збільшить кількість послідовників.

Сутність

Мішель Монтіньяк з базової освіти був політологом, але за фахом практично не працював. З дитинства страждав ожирінням, яке отримав у спадок від батька. Після закінчення інституту став займатися питаннями правильного харчування і розробив власну методику схуднення, засновану на глікемічному індексі продуктів. Його найвідоміші книги — «Вечеряйте і худніть!» (1986) і «Я їм, значить, я худну» (1987). Вони розійшлися мільйонними тиражами по всьому світу.

У 2010 році знаменитого дієтолога не стало (з приводу смертельного діагнозу існує кілька версій), але його система живлення знайшла своїх послідовників і на сьогоднішній день активно використовується в дієтології як одна з найефективніших.

Дивіться також  Фільми про анорексію для підлітків та їхніх батьків: рейтинг і короткий огляд кращих